2733
2739
عنوان

کالسکه میما زاری یا مکسی کوزی

634 بازدید | 10 پست

سلام ب همه

کودوم کالسکه بهتره 

کسی میما زاری داشته راضی بوده معایبشو بگه

مکسی کوزی کویینی یا باز کودوم بهتره 

در مجموع مکسی بهتره یا میما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا میخوای بخری؟؟؟؟

عزیزم من از آمازون میخوام سفارش بدم بین مدلایی که زدم سوال دارم مکسی کویینی مود و باز و میما زاری هر کی تجربه اشو داره بگه

تو آمازون مکسی کویینی مود ب تومن میشد ۱۸ اینو منم دیدم به نظرم اشتباه گذاشته آخه استلا فکر کنم ضعیف تر از کویینی باشه در هر حال من سوالم از بین این سه مدله 

2740
عزیزم من از آمازون میخوام سفارش بدم بین مدلایی که زدم سوال دارم مکسی کویینی مود و باز و میما زاری هر ...

ببخشید اخرش کدوم مدل رو خریدین و  دوم بهتره؟مردم فضول و بخیل شدن شما یه سوال کردی هیچکس واسه جواب نیومد فقط اومدن اه بکشن و حسادت کنن 😏😏😏😏😏منم خیلی وقته واسه سواله کدوم بهتره اما همینطور هیچکس مثل ادم جواب نداد البته من بین استاک و میما موندم کدوم بهتره 🤔

ببخشید اخرش کدوم مدل رو خریدین و  دوم بهتره؟مردم فضول و بخیل شدن شما یه سوال کردی هیچکس واسه جو ...

راستش من خیلی تحقیق کردم میما و استاک هم باز و بسته کردنشون سخته هم اینکه کلا از چندتا فروشنده پرسیدم مثکه محدودیت سنی داره یجورایی کلا زیاد آزادی عمل نمیده به بچه، میما ام چون روکشش چرمه خط و خش زیاد بهش میفته و اینکه عرق می‌کنه بچه .

من مکسی زپ اکسترا دو گرفتم چون مود مکسی خیلی سنگینه و اینکه داخل صندوق هر ماشینی جا نمیشه برای سفر با هواپیما ام مناسب نیست

راستش من خیلی تحقیق کردم میما و استاک هم باز و بسته کردنشون سخته هم اینکه کلا از چندتا فروشن ...

مرسی عزیزم من یه مدل شیک و لاکچری میخوام چون قراره مادرشوهرم بخره البته چون ازشون پولی طلبکاریم و اینجوری میخواد نقدش کنه 😀ولی هم میخوام خیلی کاراییهاش خوب باش هم کارکردن باهاش راحت  و هم قشنگ و لاکچری باش