2733
2739
عنوان

خواهرشوهر بد

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 156 پست
عوضی قطعا سر دخترش میاد وای چطور دلشون میاد من عروسم ی قاشق میشوره ما خانوادگی شرمنده میشیم هی به ...

اگه اینکارو کردی حتما تگم کن

از ته قلبم نارلحت شدم  ، ی لحظه حس کردم یکی با خواهرم این کارو کرده

عزیزم بی خیال، ارتباطتونو باهاشون کمتر کن، ی بارم رفتی اونجا بهشون بگو گوشی دست پسرم بوده تووو خونتو ...

آفرین دقیقا... بگو فیلم دارم ازتون... یا همون صدا بگی بهتر

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان کمتر میرم .....مادرشوهرم میگه دخترم ضعیفه باید شماها بیایین کارامونو بکنین ....جاریم اصلا از او ...

خودش کارشو کنه کارگر بگیره توام خودتو بزن به کمرددرد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731

بسکه منگل بودی..طرف دختر داره تو نوکرش شدی؟ هرکی بود ازت سواستفاده میکرد..عین ادم زندگی کن کلفت و نوکر کسی هم نباش...بگو من دیگه کارهای خودمم به زور انجام میدم کمردرد گرفتم..به بهانه کمردرد یک مدت کار نکن بعدش هم عادتشون میشه..فوقش درخواست کردن بگو دخترتون هست که فعلا

خودتو بزن به کمردرد

یه چهارتا دکتز شوهرت و پیاده کن

اون وقت نه اونا توقع دارن نه شوهرت

کمردرد هم من شدم ده بار دگتر رفتم حالیش نشد چیه

نترس دکتز نمی فهمه فیلمه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
الان کمتر میرم .....مادرشوهرم میگه دخترم ضعیفه باید شماها بیایین کارامونو بکنین ....جاریم اصلا از او ...

یعنی چی که دخترم ضعیفه ؟؟؟؟؟عزیزم شماهم بگو که کارای خونه خودت و باید انجام بدی ووقت نداری توروخدا نزار بیشتر سواستفاده کنن

2740
یعنی چی که دخترم ضعیفه ؟؟؟؟؟عزیزم شماهم بگو که کارای خونه خودت و باید انجام بدی ووقت نداری توروخدا ن ...

میگرن خیلی شدید دارم ....داشتن باهم میگفتن همش میگه سرم درد میکنه میخندیدن ....میگفتن اسکول هیچی بلد نیست فقط بلد بگه سرم درد میکنه 😭😭😭😭

خودتو بزن به کمردرد یه چهارتا دکتز شوهرت و پیاده کن اون وقت نه اونا توقع دارن نه شوهرت کمردرد هم ...

ن نیازی نیست ک دروغ بگه... نره... هفته ای ی بار بره... تازه جاری هاش هم هستن...اونا بره... 

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
البته خیلی ببخشید مریم خانم ولی خاهرشوهر خرفتی داری اخر با ذلت میاد ب پات میفته

همیشه میخابه موقع های هم ک خاب نیست میره با دوستاش بیرون وقتی هم میاد شامش و میخوره همین جوری میمونه مادرشوهرم هم پاش و عمل کرده میگه کی پس بشوره به پدرشوعرم میگه تو بلند شو بشور منم دلم نمیاد میشورم

چرا انقدر ضعیفید آخه😡

بخدا دلم میخواد بگیرم همه این تو سرخورو بزنم 

وایسا جلوشون از حقت دفاع کن ،نهایتش کتک میخوری یا فوقش میمیری دیگه

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود
2706