2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون بگه طلاقش میدم...

545 بازدید | 36 پست

اگه خبر بهتون برسه که شوهرتون  که باهاتون قهر بوده گفته باشه طلاقش میدم ما ابمون باهم توی یه جوی نمیره

و شما بدون اینکه این حرفو شنیده باشین آشتی کردع باشین و الان خبر دار شدین از حرفش چه عکس العمللی نشون میدین؟

چی به شوهرتون میگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یچیزی گفته دیگه  بیخیال

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

هیچی میفهمم عرضه طلاق دادن نداشته بی خیال میشم

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘

اونموقع عصباني بوده حرفي زده زياد پيگير نشين عزيزم اما تو خلوتتون بهش بگين ك دعوا و بحث بين زن و شوهر عاديه و نبايد حرفاي شخصي زندگيشون بيرون از خونه مطرح بشه نه خوب نه بد

دنبال جنگ جهانی سوم نمیگردم میشینم زندگیمونومیکنم شایداونی که گفته دروغ گفته زندگی ادماروهمین خاله زنک بازیابه هم میزنه توبه طرف میگفتی خوب کاری کرده گفته طلاقم میده خودم بهش گفته بودم بگه

تو دعوا همه جور حرف زده میشه جلوا خیرات که نمیکنن.  همه ی مردا وزنا. بعد دعوا یه چیزایی میگن بعد که اشتی کردن نظرشون عوض میشه عزیزم

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2706