2733
2739
عنوان

کسیو دیدید ک زن دوم بگیره بعد از گرفتن اجازه از دادگاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2979 بازدید | 176 پست
خب آره من دوسش دارم دلم میخواست میومدن آشتی میکردن ک نمیاد منم تو خونه و وسایلی ک دادگاه تعیین کرده ...

چرا قهر کرده

ازدواج زوری بود؟ 

چند سالشه؟ 

اون چندسالشه؟ عروسی نگرفتین هنوز جدا شووو

خب من خیلی اصراری ندارم میگم اگه قراره مطلقه شم تو سن کم لااقل یه مقداری از مهریمو بدن اینا میگن خسا ...

اخه میگی ک بهش گفتی بیاد برید سر زندگیتون 

مردی ک ۶ ماه تو عقد زنشو ول کنه بره ب نظرت قابل اعتماده؟چ تضمینی هست ک بعد دوباره نره؟

بعدشم مگه نمیگه طلاق خب بذار بره درخواست بده ببینیم میتونه سکه ده میلیونی بده یا نه

تاپیک قبلیتم خوندم پانشی بری مهریه تو ببخشی ها خودت میگی بخاطر مهریه تا الان طلاقت نداده  بخشیدن معریه همانا طلاق دادنت همانا 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا قهر کرده ازدواج زوری بود؟  چند سالشه؟  اون چندسالشه؟ عروسی نگرفتین هنوز جدا شووو

بخدا نمیدونم رابطمون خوب بود بحث داشتیم اما همو دوست داشتیم بنظرم یهو همه چی خراب شد رفت و نیومد هی کار به جاها باریک کشید انقد دلم خونه

هه والا ادما رو نمیش شناخت پسردایی من حتی حکم دادگاه هم نگرفته زنش حاضر ب زندگی نیست و خونش نمیره اینام رفتن خواستگاری ی دختره فک کن قبول کردن ک دختره صیغه پسرداییم شه بدون هیچ گونه مهریه تازه زن داییمم تاکید کرده ک باید بیای خونه ما زندگی کنی اونم قبول کرده.دختره مجرده.نمیدونم چطوری حاضرشدن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2728
اخه میگی ک بهش گفتی بیاد برید سر زندگیتون  مردی ک ۶ ماه تو عقد زنشو ول کنه بره ب نظرت قابل اعت ...

خیلی استرس دارم الان چند روز دیگه دادگاهمونه من برم تمکینم اون نمیاد منم سنی ندارم میترسم تو خونه تنها باشم از نظر دادگاه همین ک ی خونه بگیرن و یه چیز بدن بخوری کافیه

2740

کلا ازدواج دوم خیلی راحت و اصلا اجازه زن اول نمی خواد

ما یه مورد داشتیم خیلی راحت بدون اینکه زن اولش بدونه زن دوم گرفت.

ولی خیلی پولدار بود. برای همین راحت بهش دادن

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
وای نگو دختر دلم خالی شد ک من خیلی دوسش دارم نمیخوام ازدواج کنه اون

ببین ی فکری برای خودت کن ولی اگ باکره ای بااین ادم دم ب تله نده

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
ن من یه ساله عقد کردم شیش ماهه همسرم بدون دلیل رفته منم عقد بستم هنوز سر زندگی نرفتیم هی بهش میگم بی ...

اگر عقد باشی و عرپسی نگرفته باشی فکر کنم اینحوری نباشه 

ولی همسایه مون خانمش رفت اینم لج مرد رفت حکم گرفت ازدواج کرده الان دوسال هست بجه دارم شذن هنوز اون خانم طلاق نداده ماهی 700 تومن برا مهریه بهش میذه لج کرده مرده 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
کلا ازدواج دوم خیلی راحت و اصلا اجازه زن اول نمی خواد ما یه مورد داشتیم خیلی راحت بدون اینکه زن اول ...

اینام وضع مالیشون خیلی خوبه😔من اصلا تاحالا ندیدم کسی زن داشته باشه زن بگیره 

این نامردا تو خانوادشون گفتن ک من بد بودمو نمیدونم دوست پسر داشتم نمیخوانم دارن طلاق میدن حالا به جرم چی به جرم اینکه تو دوران عقد عروسی کردم با شوهرم

مهریه تو بذار اجرا

چشونه این مردا عجبا😑

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
کلا ازدواج دوم خیلی راحت و اصلا اجازه زن اول نمی خواد ما یه مورد داشتیم خیلی راحت بدون اینکه زن اول ...

اره بابا اجازه زن اول کجا بود طرفای ما چن تا از پولدارا همشون زن دوم گرفتن

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"