2737
2739
عنوان

کسیو دیدید ک زن دوم بگیره بعد از گرفتن اجازه از دادگاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2979 بازدید | 176 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب جالبه باهمین چیزا دست ادمومیبندن اما اگه ده تا بچه ام باشه طلاق بگیری میفهمه که غلط کرده

حالا این دوتا زن تو یه خونه هم هستن 

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2728
آقا چقد بده دلم خالی شد همه بهم میگن کسی بهش زن نمیده شماها همه گفتید میدن آخه چرا کسی باید زنش بشه

کسی که بخواد بره میره.دادگاه هم اجازه نده میتونه ادم بره با کس دیگه.زن ومرد هم نداره

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
بله دیدم مرد زن دوم گرفته و صاحب بچه هم شده ولی خانوم همینجوری بلاتکلیف مونده و جوونیش به باد رفت ...

اون زن ،زن نبوده بیا ببین چه بلاها که سر همین مردا نمیارن  مگه تمکین میگه باید خونه بگیری لوازم تکمیل بگیری میگیره میره میشنه توش  هرورزم یه دعوا راهدمیندازه دستم بهش بزنه میره پزشکی قانونی  همه چیشم باید تامین کنه مهرشم گذاشته اجرا توهمون خونه نشسته داره مهرم میگیره

2738
نگفتی تو خونه نداری عروسی نکردی تو کدوم خونه رفتی تمکین کردی

یه خونه اجاره کرد با برجی پونصد تومن اسبابای دهاتشونم گذاشت کارشناسم تایید کرد 😕حالا حساب کن من یه ماه چطوری زندگی کردم ک بلکه این برگرده و آشتی کنیم تموم شه بره