2733
2734
عنوان

بررسی علمی داروی امام کاظم

| مشاهده متن کامل بحث + 75770 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در ضمن نمک تون هم عوض کنید . خیلی تاثیر داره . فقط از نمک دریا احیای سلامت استفاده کنید .

دقیقا نمکم همینه

روغن ارده کنجد

اصلا سردی رو خیلی وقته با اکراه و ترس و لرز میخورم

نمیدونم چرا خوب نمیشم

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2731
گفتم میترکه حالا  اینجوری بمونه حداقل

😊😊😊

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
دقیقا نمکم همینه روغن ارده کنجد اصلا سردی رو خیلی وقته با اکراه و ترس و لرز میخورم نمیدونم چرا خو ...

باید برید پیش متخصص طب سنتی کامل ویزیت شید . شاید مشکل از جای دیگر هست . شیراز نیستید ؟؟

کاربر قدیمی هستم.   
وای اینارو باور نکنید من مقالشو خوندم اینا الکیه یه چیزی مثل جوشونده های سادس فقط به اسم امام کاظم م ...

لطفا شما اطلاعات ندارید نظر هم ندین . فکر کنم اول تاپیکم نوشتم .

اینجا فقط مخصوص کسانی هست که خواستار سلامتی هستند .

و سلامیتشون براشون مهمه . 

روز خوش. .  

کاربر قدیمی هستم.   
کسی که فشار خون داره هم میتونه مصرف کنه  براش ضرر نداشته باشه

بله میشه .. 

نه ضرری ندارد . نصف قاشق چایی خوری چیزی نیست . فشار خونی نمک صنعتی براش سم هست که اکثرا دارند مصرف میکنند .

فقط کسانی که عمل پیوند کردند نباید مصرف کنند .

کاربر قدیمی هستم.   
بله میشه ..  نه ضرری ندارد . نصف قاشق چایی خوری چیزی نیست . فشار خونی نمک صنعتی براش سم هست که ...

مرسی عزیزم چند وقته پیش رفتم یه عطاری که بگیرم ولی کلی این دارو رو مسخره کرد حالا باید برم پیش یه عطار با تجربه 

مرسی عزیزم چند وقته پیش رفتم یه عطاری که بگیرم ولی کلی این دارو رو مسخره کرد حالا باید برم پیش یه عط ...

بره مسخره عمه اش بکنه .

مواد اولیه اش از عطاری بگیر درست کن . آماده ندارند

کاربر قدیمی هستم.   
باید برید پیش متخصص طب سنتی کامل ویزیت شید . شاید مشکل از جای دیگر هست . شیراز نیستید ؟؟

نه گلم کرجم

آره باید برم پیش متخصص طب سنتی

برای همه سنین استفاده میشه . فقط افرادی که پیوندی هستند نباید استفاده کنند . چونکه سیستم ایمنی بدنشا ...

من مادرم دیالیزی هست و جفت کلیه نداره دیروز فهمیدیم کرونا گرفته وحالشم خیلی بده تو ای سی یو هست... به نظرتون چکار کنم؟ 

2706