2737
2739

همیشه تا ساعت 12شب میشد و وارد 25میشدیم تبریک میگفت یا نهایتا صبحش تبریک میگفت ولی هنوز ب روش نیاورده صبحم داشت میرفت سرکار فقط خداحافظی کرد نکنه میخاد سورپرایزم کنه؟ 🤔 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگرم بخاد چون تو بهش فک کردی دیگ بهت مزه نمیده

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2728

😜😁مرد هست دیگه شاید یادش رفته

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 

یا یادش رفته یا سورپرایزت میکنه 

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2738
اگرم بخاد چون تو بهش فک کردی دیگ بهت مزه نمیده

اره واقعا اصلا از صبح ی بغضی تو گلومه ک نگو

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

شاید بخواد مث مال من سوپرایزت کنه

منم کاردم بزدی خونم نمیومد

اخر شب ک اومدیم خونه تا تدارک دیده و شبی عالی بود..

تولدتم خییلی تااا مبارک

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
یا یادش رفته یا سورپرایزت میکنه 

هیچوقت یادش نمیره دیشبم کارت ملیم دستش بود تو این 10سال هیچوقت یادش نرفته 

2706