2733
2739
عنوان

امروز تولدمه ولی هنوز شوهرم تبریک نگفته 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 49 پست
من فردا توادمه الان گفت چندمه‌گفتم ۲۵م گفت جوووونم فداش شه که فردا بدنیا میاد 😂 ولی نمیتونه بره کاد ...

چرا عزیزم. تولدت مبارک باشه عزیزم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت یادش نمیره دیشبم کارت ملیم دستش بود تو این 10سال هیچوقت یادش نرفته 

منم پارسال اینجوری بودم همه تبریک گفتن شوهرم اصلا به روش نیورد گقتم شاید یادش رفتا فردا ک شد پاشد خیلی ریلکس گفت میرم ماشینو درست کنم منم گفتم برو ولی واقعا ناراحت بودم اومد خونه دیدم بازم دست خالیه دیگ بغص کرده بودمااا بعد گفت گوشیم کو ارحرص گفتم نمیدونم گفت توماشینه رفت گوشیشو بیاره با کیک کادو ...اومد خرکیف شدم😄😄😄

منم‌هر سال روز تولدم کلی گریه میکنم

دقیقا مثل من.. الانم از صبح ی بغضی تو گلومه ک نگو 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2728

تولدت مبارک عزیزم😍 چون همیشه حواسش بوده شاید سورپرایز تو راهه😍

امروز تولد شوهر منم هست منم بهش تبریک نگفتم چون چند روز پیش تولدم بود هیچ حرکتی نکرد بعد از چند سال اولین باریه که کیک و کادو براش نگرفتم

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
من ک قردا سالگردمونه هیچ امبدی هم ندارم😂😂😂😂😂😂

منم تو این ماه تولدم بود سالگرد عقدمون بود روز دختر بود 

شوهرم هییچکدوم به روی خودش نیاورد 😑

امروزم تولدشه منم بر خلاف هر سال تصمیم گرفتم اهمیت ندم

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
2740
منم تو این ماه تولدم بود سالگرد عقدمون بود روز دختر بود  شوهرم هییچکدوم به روی خودش نیاورد 😑 ...

خوبش میکنی بیشفورای بی اخساس پشمالو اه اه اه

😂😂🤣🤣🤣😂😂😂

اخی یاد گرفتم امضا بزارم لی لی لی😂😂😂

من 21 تیر سالگرد عقدمون بود دومین سالیه که عقدیم 

27 تیر هم اولین سالگرد ازدواجمونه 

سال قبل 21 تیر بهم گفت دستم خالیه نزدیک عروسیمون بود (یک هفته بعدش عروسیمون بود) گفت برات سال بعد جبران میکنم منم بهش حق دادم گفتم اشکال نداره 

حالا 21 تیر سرکار بود بهش پیام دادم سالگرد عقدمون رو تبریک گفتم جواب پیاممو نداد غروب که داشت میومد خونه زنگ زد که پیام دادی و یه ذره صحبت کردیم گفت آماده شو بریم بیرون 

منم با ذوق گفتم حتما میریم کادو بخره برد منو بیرون الکی چرخیدیم و یه بستنی بهم داد اومدیم خونه انقدر بغض کرده بودم گریه هم کردم فکر می‌کرد بابت یه کار دیگش ناراحتم منم به روم نیوردم که از کادو نخریدنش دلم شکسته 

حالا 27 تیر سالگرد عروسیمونه دیشب بهم گفت دستم خالیه میشه صبر کنی تا سرماه حقوق بگیرم جبران کنم برات 

خیلی دلم گرفته هرچیزی سر جای خودش و به موقعش قشنگه من سر ماه به چه دردم میخوره جشن و کادوش؟ سال قبل بهم قول داده بود میتونست از قبل براش برنامه ریزی کنه😔😔😔

من 21 تیر سالگرد عقدمون بود دومین سالیه که عقدیم  27 تیر هم اولین سالگرد ازدواجمونه  سال ...

اره واقعا هرچیزی سر موقعه خودش قشنگه ولی بیخیال بخاطر ی چند روز این ور اون ور خودتو ناراحت نکن عزیزم

اره واقعا هرچیزی سر موقعه خودش قشنگه ولی بیخیال بخاطر ی چند روز این ور اون ور خودتو ناراحت نکن عزیزم

آخه من از این دارم میسوزم که این ماه میدونه سالگرد ازدواجمونه رفته برای مادرش پولاشو خرج کرده 

اصلا احساس میکنم از چشمم افتاده با این کارش

احساس میکنم نمیفهمن این چیزا چقدر باعث دلشکستگی میشه 😔

آره برای خودشون مهم نیست😔 ولی من واقعا دلم شکست از این رفتارش من کلی برنامه داشتم برای این روز 

تازه پو جمع کرده بودم از چندماه قبل که براش کادو بگیرم ولی حالا صبر میکنم ببینم میخواد چیکار کنه 

هیچوقت اهل برنامه ریزی نیست از قبل برای آینده برنامه بریزه 

خیلی ناراحتم از دستش😔

آره برای خودشون مهم نیست😔 ولی من واقعا دلم شکست از این رفتارش من کلی برنامه داشتم برای این روز  ...

دقیقا میفهمم چی میگی 

من ابله از یکی دو ماه قبل کلی مدل کیک سیو کرده بودم واسه تزئین کیک تولدش میخواستم خودم واسش درست کنم .وقتی دیدم باهام چیکار کرد انقدر دلم شکست گفتم بذار یه بار منم مث خودش باهاش رفتار کنم .هرچند هنوزم دلم نمیاد هی میگم حداقل برم حاضری براش بخرم

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
2706