2737
2739
عنوان

خانومای بالا ۴۰ سال میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 85 پست
شما پنجاه سالته؟😳ولی من عکستونو دیدم تو یه تایپک!

چهل سالشونه اوپرا 😍

ولی ماشالله مثل ۲۰ ساله هاست

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
واقعاهمینطوره..من ۳۲سالمه..از۳۰سالگی به اون طرف حسم به دنیاخیلی عوض شده به شدت اززیباییهاش لذت میبرم ...

عزیزمی که 😍😍😍❤❤

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامانبزرگ پانیذ من ی سوال داشتم من هنوز نزدیکای ۴۰ سالگی هستم و ی بچه دارم دوست درم برای بچه بعدی اق ...

وااای چرا پیر عزیزم اول شادی و جوونیمونه مخصوصا با حضور بچه که خواه ناخواه خودتو جوون تر حس می کنی. من دومی رو 37 سالگی آوردم. الانم 39  سالمه و سومی تو راهه. فقط باید زیر نظر پزشک باشی. من شادی رو وقتی بچه دومم وارد زندگیمون شد با تموم وجود احساس کردم. و امیدوارم با سومی شادیمون صد چندان بشه. 

یه چیزی بهت میگم خوب گوش کن  اول بهت بگم حق داری حق داری حق داری..  .ولی توی این نبرد باز ...

من گریم گرفت با حرفاتون تنها کسی هستین که گفتین منم حق دارم گناه دارم منم می شکنم بارها خدا با نشونه هاش حرفای شمارو بهم زده اما من اروم نشدم حرف شما تیر اخر بود دیگه تمومش می کنم این کینرو تو خودم خفش می کنم راست می گین من توانایی و قدرتشو از اولم نداشتم فقط خودمو به در و دیوار می زدم بدتر خودم ازار می دیدم

2738
من گریم گرفت با حرفاتون تنها کسی هستین که گفتین منم حق دارم گناه دارم منم می شکنم بارها خدا با نشونه ...

خدا کنه بحق آقا امام زمان دلت خوش باشه ولبت خندون .... .ودلت عاری از هرگونه کینه عیب نداره همینکه خوب شده کلی نیک بختیه .....به بزرگی خدا ببخشش 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
دس خودم نیس که

سعی کن که نه ازخودشیفته بشی نه خودکم بینی .....وقتی حدوسط رو گرفتی یعنی تو همونی هستی که باید باشی .....تغییر رفتار غیر مختار نیست مختاره ودست خودت هست پس یاعلی بگو انشالله بحق آقاامام حسین خوشبخت بشی ودراین راه توانا.....آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
سعی کن که نه ازخودشیفته بشی نه خودکم بینی .....وقتی حدوسط رو گرفتی یعنی تو همونی هستی که باید باشی . ...

اینقد بدی دیدم تو دنیا که منو ۵۰ سال بزرگتر کرد وسخته جون برگردم

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2706