2410
2553
عنوان

خانومای بالا ۴۰ سال میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟از چه چیزی توی زندگی لذت میبری؟

من۳۸سالمه تازه باردار شدم.از اون بدتر اینکه متوجه شدم تمام این سالها هرکی اطرافم باردار شده بچه بزرگ کرده من معلوم نیست کجا سیر میکردم هیچی یاد نگرفتم.🤣

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

وای خدا من فکر میکردم ادم بشه ۷۰ سالشم جوونه من از الان برای لباسای ۵۰ سالگیم نقشه کشیدم بابا شاد باشید خوشحال تووووپ

حالا من اهنگ میخونم اهنگ شراره همه بپرید وسط ی دست بریم

حالا یک دو سه 💃💃💃💃💃💃💃💃

زندگی کردن💟....با کسی که قدرتان را نمیداند و نمیتواند خوبی ها و ارزش هایتان را ببیند👍وفاداری نیست رفیق....حماقت است👍
2720
حرفتون درسته اما انقدر راحت گول شیطونو می خورم مثل اب خوردن خدا هم ازم نا امید شده من قبول کردم که ل ...

سعی کن شیطون رو دوربزنی وبجای اینکه توگول بخوری اونو گول بزنی برای بقای زندگیت برای پیشرفت وترقی کردن درزندگی 

مگه وقتی خدا نکرددزدی مارا بدزد باهرترفندی وزرنگی خودمون رو از دستش رها نمیکنیم یه نیروی فوق العاده پیدا میکنیم هم بخاطر زنده موندن هم برای حفظ آبرو .....پس برای اینکه ازدست شیطان خودت را رها کنی اون نیروی فوق رو بدست بیار از امروز ایتکار روبکن که فردا دیره 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
سعی کن شیطون رو دوربزنی وبجای اینکه توگول بخوری اونو گول بزنی برای بقای زندگیت برای پیشرفت وترقی کرد ...

ممنونم از حرفاتون بعد از این تلاشمو می کنم راحت نتونه به خواستش برسه حرفاتون بهم ارامش می ده اجرتون با خدا می شه این متن پایینم نطرتونو بگین

شما که تجربتون بیشتر می شه کمکم کنین من همسرم قدیم بهم بدی کرد الان خوب شده ولی من برعکس شدم مثل خودش همش اون کارشو می کوبم سرش انگار می خوام از دنیا انتقام بگیرم راه حلی دارین به ارامش برسم واقعا نابود شدم

2714
ممنونم از حرفاتون بعد از این تلاشمو می کنم راحت نتونه به خواستش برسه حرفاتون بهم ارامش می ده اجرتون ...

یه چیزی بهت میگم خوب گوش کن 

اول بهت بگم حق داری حق داری حق داری..  .ولی توی این نبرد بازنده ای چون داری انتقام میگیری ولی زندگیت رو دوست داری ومیخواهی که ادامه داشته باشه اون زمان شوهرت اشتباه کرد امروز تو داری اشتباه میکنی در دوحالت لذت از زندگیت نبردی 

پس گوش کن چوب انتقام رو پرت کن کنار وواگذارش کن بخدا واز خدا بخواه که خودش انتقام تورو بگیره ولی خودت برای بقای زندگیت کوتاه بیا واززندگیت وثانیه هاش وساعات ش لذت ببر وبیخیال بشو .....سعی کن گذشت داشته باشی 

برادر منو یه ازخدا بیخبر بیگناه اونو کشت وما بخاطر خدا قاتل رو بخشیدیم وگذشت کردیم خیلی سخت بودولی واگذارش کردیم به خدا

حالا توهم شوهرت رو ببخش واز زندگیت لذت ببر.....منم به نوبه خودم برات دعا میکنم که خدا دراین راه کمک ت کنه ونورالهی توزندگیت بتابه ....آمین آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
جدی؟چه خوب.اشتباهاتی کردین که حالا پشیمون بشین؟

بله منم انسانم وجایز الخطا واشتباهاتم خیلی سطحی بوده .....انسان باید خیلی سریع از خواب غفلت بیداربشه وراه رو بیراهه نره وتوکل ش بخدا باشه 

من 40 سالمه دارم به بچه سوم فکرمیکنم بعداحساس میکنم تازه فهمیدم باید چجوری زندگی کنم و چه چیزهایی باید برام اولویت باشه ارامش بیشتری دارم و اتفاقات اطرافم و بالا و پایین شدنهای زندگی دیگه مثل قبل منو بهم نمیریزه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706