2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه 

از سی سالگی به بعد آدم انقده با خودش و جهان به صلح میرسه

معتقدم زندگی یه خانم تازه از سی سالگی شروع میشه و میگن دهه چهل تا پنجاه خیلی هم شیرین تره

من چهل ساله هستم و از سن خودم خیلی راضی ام 

😁
2740

عزیزم طبیعیه

کلا سن که از 30 به بالا بره آدم مدام به کودکی، نوجوانی و اوایل جوانیش فکر می کنه

بیشتر آدمها مخصوصا خانم ها اینطوری اند.

منم گاهی به کودکی و سنین 18 سالگیم فکر می کنم و دوست دارم به اون دوران برم.

اما چکار میشه کرد؟

از همین امروزت هم لذت ببر که 10 سال دیگه حسرت همین امروزت رو هم خواهی برد. 

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

منم وقتی 20 سالم بود فکر میکردم 30 سالم که بشه دیگه نه شور و شوق جوونی برام مونده نه چیزی کلی هم حتما عاقل تر شدم الان 31 سالمه کلی هم احساس سرزندگی میکنم اتفاقا عاقل تر هم نشدم 😐مطمئنا 40 سالگی هم آدم از اسمش میترسه ولی وقتی بهش برسی میبینی ترسناک هم نیست 

نه  از سی سالگی به بعد آدم انقده با خودش و جهان به صلح میرسه معتقدم زندگی یه خانم تازه از سی ...

واقعاهمینطوره..من ۳۲سالمه..از۳۰سالگی به اون طرف حسم به دنیاخیلی عوض شده به شدت اززیباییهاش لذت میبرم حتی ازوجودیه بوته ی گل کوچیک انرژی مثبت میگیرم..حس میکنم بعدازاین زندگیم خیلی شیرینترمیشه

عزیزم طبیعیه کلا سن که از 30 به بالا بره آدم مدام به کودکی، نوجوانی و اوایل جوانیش فکر می کنه بیشت ...

همش فکر میکنم چه اشتباهاتی توی زندگی کردم،دیگه سن استخدامی گذشته.الان دوستام همه کارمندن،من احساس میکنم جایگاه اجتماعی ندارم.تو رو خدا نگین که برو بیرون و کار پیدا کن و...ازدواج که کردم به خاطر اینکه شهر دیگه ای اومدم کارم از دست دادم....

2706