2733
2734
عنوان

با تجربه ها از معاینه زایمانتون بگین چجوریه....

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 46 پست
من دکترم معاینه کرد خیلی درد نداره  در حد ده ثانیه  زود تموم میشه ولی برا زایمان اگه ماماخ ...

وااای ببییین منم....پن حتی با سختی با شوهرم رابطه دارم اصلا کلی میسوزه ...انگار دختر شدم دوباره 😂واسه همون استرسم واسه معاینه چند برابر شده هی میگم چجوری میخواد معاینه کنه چجوری میخواد بچه بیاد بیروون خدایااا

پسرم همه امیدم

معاینه قبل که اصلن چیزی نیست و دردی نداره. در حین زایمان طبیعی زیاد میان معاینه میکنن که من شنیده بودم از ماما بخواهیم وسط دردا معاینه نکنه ولی ماما میومد میدید وسط دردامه میگفت بذار همین الان چک کنم چند سانته منم مخالفت نکردم و دیدم دردی نداشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا دردآنچنانی نداره شل کن بخواب سه ثانیه است همش

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2731
وااای ببییین منم....پن حتی با سختی با شوهرم رابطه دارم اصلا کلی میسوزه ...انگار دختر شدم دوباره 😂وا ...

خب عزیزم شاید عفونت داری تو رابطه سوزش داری,بعدم تیغ میزنن اونجا😁 اونم ک گوشته خودش کش میاد ,حالا واس معاینه ی بار سخت نیست اون موقع ک بچه دنیا میاد بعد اون معاینه میکنن اون خییییلی سخته واس من ک خیلی سخت بود

2738
پس چی میگن که دردش از زایمان بدتره تا مچ میبرن داخل!

نترس

تو نی نی سایت همه چیز رو وحشتناک جلوه میدن

اینجا بعضیا نمیگن تا مچ،میگن تا آرنج😂😂😂

وااای ببییین منم....پن حتی با سختی با شوهرم رابطه دارم اصلا کلی میسوزه ...انگار دختر شدم دوباره 😂وا ...

دکترم گفت طبیعیه فقط دعا کن کسیکه میاد معاینت کنه دستش بزرگ نباشه من واقعا از اول بارداریم تا حالا عذاب کشیدم توی رابطه با همسرم بهش میگم کاش این عضلات ول میکرد تا زایمان تازه من یه روز درمیون ورزش بارداری و لگن رو انجام میدم اوضاع اینه دیگه الانم باید ماساژ پرینه رو انجام بدم تا شاید بکم نرم بشه دلم میخواد گریه کنم کی تموم میشه پشت کتفم قولنج کرده اه

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
دکترم گفت طبیعیه فقط دعا کن کسیکه میاد معاینت کنه دستش بزرگ نباشه من واقعا از اول بارداریم تا حالا ع ...

منممم😑😑😑😑😑ینی نه راه پس داری نه پیش مجبوووری بری جلو ..ایشالا به سلامتی زایمان کنی میفهممت 

پسرم همه امیدم
منممم😑😑😑😑😑ینی نه راه پس داری نه پیش مجبوووری بری جلو ..ایشالا به سلامتی زایمان کنی میفهممت  ...

اینقدر دلم میخواد یکم همسرم پشتمو ماساژ بده بخدا له له میزنم ولی نمیده بهش میگم من اینقدر تورو بااین شکم ماساژ میدم تو زورت میاد

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
یعنی اگر بخوایی بیمارستان خصوصی بری میتونی سزارین کنی؟  اخه من  شنیدم حتما باید دکتر ...

منم دکترم میگفت بیمارستان بایدقبول کنه..ولی خب دکتروبیمارستان باهم هماهنگ بودن.اولشم قبول نمیکردن دیگ خدارحم کرد قبول کردن.

دخترم معجزه ی زندگیمه.مرسی خداجون  
2706