2737
2739
عنوان

با تجربه ها از معاینه زایمانتون بگین چجوریه....

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا دوتا انگشت؟؟؟آخه شنیده بودم تا مچه

وا.نه بابا.با دوانگشت دهانه ی رحموبازمیکنه.میخوادببینه دهانه ی رحم چقدربازمیشه.اما اگه زایمان اولی باشی درد داره.اما زوددردش تموم میشه

دو مدل معاینه داریم

معاینه اول فقط بررسی میکنن ببینن دهانه رحم باز شده یا نه

معاینه دوم انگشت رو میچرخونن که هم بررسی کنن هم دهانه رحم رو برای باز شدن تحریک میکنن.

اولی دردش خیلی نیست دومی خیلی درد داره.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2731

تا مچ ؟چه خبره مگه میخواد لوزال معده تو لمس کنه ؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
معاینه کردی؟؟؟چجوریه یکم بگو من هفته بعد میرم با آمادگی برم

من دکترم معاینه کرد خیلی درد نداره  در حد ده ثانیه  زود تموم میشه ولی برا زایمان اگه ماماخصوصی نباشه و هربار بخواد یکی معاینت کنه واقعا سخته من به شدت واژنم تنگ شده دکترم گفت طبیعیه شماهم مثل من شدید

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
2738
پس چی میگن که دردش از زایمان بدتره تا مچ میبرن داخل!

ن بابا چرت گفتن تازه خودتو ریلکس بگیری دردش خیلی کم میشه 

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
برای همه باردارا رو معاینه میکنن؟  یا فقط کساییکه زایمان طبیعی هستند؟

بعد معاینه میگه طبیعی یا سزارین

من سزارینم

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
😂😂😂😂والا شنیده بودم 

نه گلم اینجوری نیست بعضیا جو الکی میدن    میتونی فیلمشو دانلود کنی وببینی

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706