2737
2734
فرهنگیان جای خوبیه تو کرمانشاه؟ یکی از فامیلامون اونجاست  کشت ما رو از بس گفت بهترین جای کرما ...

اوهوم خوبه 

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرهنگیان جای خوبیه تو کرمانشاه؟ یکی از فامیلامون اونجاست  کشت ما رو از بس گفت بهترین جای کرما ...

جاهای خیلی بهتری هم هست

میشه برام یه صلواتبفرستی به حاجتم برسم؟ اگه صلوات فرستادی لایک کن تا برات صلوات بفرستم.
2728

فرهنگیان خوبه تقریبا ازجاهای خوبه رشسدی قدیمیه 

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
2740

سلام من خودم میرم سالن مارال...برای اولین بارم همون جا رفتم فرهنگیان فاز دو پایین تر از میدان کوثر مستقیم بری دست چپ سالن بزرگیه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود 🤗 عزیزی که امضامو خوندی میشه یه صلوات برام بفرستی بعد لایک کنی تا منم برات صلوات بفرستم 😊؟ خدایا تو می دانی آنچه من نمی دانم و من نمی دانم آنچه تو می دانی پس با حکمتت زندگی ام را سامان ده …الهی آمین

فرهنگیان 1 و 2 داره . هر دو فکر کنم جای متوسط هستند فرهنگیان 1 جاش بهتره . رشیدی جای خوبی نیست یه محله قدیمی هست ولی محل مناسبی برای زندگی نیست . البته من چند ساله کرمانشاه نیستم و اطلاعاتم مال زمانیه که اونجا زندگی میکردم آبدیت نشدم . ولی فکر نکنم در عرض 5 یا 6 سال خیلی متفاوت شده باشند

2706