2733
2734
عنوان

به شوهرم پیام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 5344 بازدید | 134 پست
من بهش گفتم نظرت چیه یک فرصت بدیم و ببینیم تغییر کردیم یانه...ولی اون هیچ وقت حرف از برگشت نزده

اسی به نطرم کار خوبی کردی پیام دادی.حالا انشاالله هرچی به خیرو صلاحته همون بشه.اما اینجوری حتی اگه جدا هم بشی دیگه غصه نمیخوری که بگی کاش یکم تلاش کرده بودم.نمیدونم حسم میگه اگه شوهرت زیر سرش بلند نشده باشه به هم بر میگردین.

اما حالا که اون دادخواست داده یه وقت از حق و حقوقت نگذریا.

بعدم اگه جواب پیامتو داد یا انشاالله اشتی کردین حتما تگم کن خوشحال میشم خوشحالیتو ببینم

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
سلام سوره طلاق بخون خیلی خوبه

موافقم

ی خانومه بود میگف شوهرم ازم متنفر شده بود و میخواست طلاقم بده... میگف منم خیلی دوسش داشتم و راضی ب طلاق نبودم اما شوهرم علنا داشت با یه دختر حرف میزد!

میگف از یکی شنیدم ک ب مدت ۴۰ روز سوره ی طلاق رو بخونم.منم شروع کردم ب خوندنش با تمام خلوص نیت و اعتقاد ب اینکه خدا دوباره مهر و محبتمون رو برمیگردونه و فققققققط از خدا خواستم کمکم کنه...

میگف در حالی داشتم دعا میکردم ک شوهرم کارهای طلاق رو داشت انجام میداد و کاملا آماده ی جدا شدن بود

میگف چیز عجیبی رو متوجه شدم ک روز ب روز از حالت سردی میاد بیرون و روز ۴۰ ام بود دقیقا ک اومد بغلم کرد و گف نمیتونم ازت بگذرم....

و اینطوری شد ک آرامش ب زندگیمون برگشت بعدش روی خودم خیییییلی کار کردم و سعی کردم اشتباهاتم رو بپذیرم و اصلاح کنم و شوهرمم همچنین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه از ما خیلی گذشته و سردی آورده

خب نباید میگذاشتی خیلی بشه ولی حالا هم دورنیس اگه کسی جات رو نگرفته باشه وفقط از سر لجبازی باشه.ایشالله ببینه شما هنوز میخوای شاید از لجبازی دست برداره

کار درستی کردی عزیزم

اینجوری تمام تلاشت رو کردی واسه حفظ زندگیت بعدها با خودت نمیگی کاش یه بار دیگه بهش گفته بودم

پیامت هم اصلا منت کشی نبوده خیلی هم خوب گفتی بهش

من تحسینت میکنم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2731
بخدا دلیلشو خودمم درست نمیدونم‌.اخلاقش بد شده بود من دعوا میکردم بعد گفت من خسته شدم و...پای خانوادش ...

خدا کمکت کنه عزیزم نمیخوام دلتو خالی کنم ولی وقتی مردی بی دلیل بهانه تراشی میکنه یعنی جا زده به هر علتی

شما باید زودتر از اینا تلاش میکردی تا متوجه شی مشکل از کجاست.حالا بازم بخاطر اینکه بعدها خودتو سرزنش نکنی برای حفظ زندگیت تلاش کن،اما من طبق تجربه خودم میگم فایده ای نداره قربونت برم‌.مرد اگه زندگیشو بخواد لحظه ای اجازه نمیده همسرش ازش دور بمونه.

بازم از رحمت خدا غافل نشو انشالله که بهترینا در انتظارت باشه🙏

2740
عزیزم خونده جواب نداده

خیلی خوش حال شدم که تلاشت کردی عزیزم

لطفا رو گزینه ی دیدن حضوریش هم فکر کن به عنوان آخرین راه

شما الان یکساله همو ندیدید

خب ببیندت بالاخره یاد گذشته میفته دیگه

جواب هم نداد اشکالی نداره

میدونم خیلی خیلی سخته ولی دیگه بهش پیام نده

امیدوارم به اینده  
من 1 ساعت پیش واست گزارش زدم 😂

عزیزم مرسی پاک شد گلی 😂❤🙏

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2706