2737
2734
عنوان

از دست بچه شوهرم درمانده شدیم😑😑😑

25257 بازدید | 289 پست

به خاطر اتفاقاتی که تو زندگیش پیش اومده خیلی بد تربیت شده و خیلی خودشو با آدم نمیگیره شاید حتی روانشناس هم نتونه واسمون کاری بکنه، بزارین از اول زندگی پسر شوهرم بگم، این بچه وقتی یک سالش بوده مادرش گویا خیانت میکنه و دستش رو میشه از اونجایی که پیامکهاش مدرک بوده واسه اثبات خیانتش دعواشون که میشه در حدی که خانواده ها همدیگه رو میزنن این خانم هم بچه یک سالش یعنی همین پسر شوهرم رو میده به اینا و میره چون  نمیتونه حضانتش رو بگیره

بعدش شوهره دفتر ساختمانی میزنه و یکی دو سال که کار میکنه منشی دفترش دوستش رو بهش معرفی میکنه و از اونجایی که پسرش سه سالش بوده و نیاز به مراقبت داشته سریع ازدواج میکنن اما شوهره متوجه میشه این خانم باکره نیست و از اونجا داستانهاشون شروع میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خبببب😐😐😐

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
2738
خب .... اونوقت شوهر اون چ ربطی به عنوان تایپک شما داره 

😐عزیزم شوهره کی میگه بچه ی شوهرم فک کنم شوهرشون قبل ایشون ازدواج کرده و بچه داره 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
سلام خوشگلمممم  فرشته....نازنین .... چ خبرااا سونو نرفتی؟؟؟

سلام مرسی مهربونم بابت لطفت 

چرا رفتم عزیزم بچه سالم بود ولی جنسیت اش مشخص نشد گلم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
سلام مرسی مهربونم بابت لطفت  چرا رفتم عزیزم بچه سالم بود ولی جنسیت اش مشخص نشد گلم

ایشاللع ک سالمو سلامت باشه. جنستم جور باشه 

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
2706