2733
2734
عنوان

از دست بچه شوهرم درمانده شدیم😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 25257 بازدید | 289 پست
خب یعنی شما همسر سوم آقا هستین؟ چرا این آقا در انتخاب هاش اینهمه اشتباه داشته...

اولی خیانت کرده دومی باکره نبوده 😐اقا چه تقصیری داره 🙄🙄

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشاللع ک سالمو سلامت باشه. جنستم جور باشه 

خداکنه عشقم جنسم جور بشه ایشالا مرسی از دعات تو هم دلت پاکه برام دعا کن عکس سونو مو گذاشتم بچه ها نظر دادن توی تاپیکام هس تو هم میشه یه نظر بدی فدات شم❤❤❤❤❤❤❤❤❤

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

در حال انتظار...

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2740
2706