2737
2734
عنوان

بیاین اول صبح دعا میکنم آمین بگین...

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 30 پست
الهی آمین ممنون بابت دعاهای قشنگت،در حق هم دعا کنیم که خدا هم دعاهای مارو مستجاب کنه به حق عظمتش

خواهش عزیزم، خدا بزرگه توکل کن حتما کمکت میکنه، انشالله جوری دستتو بگیره که خودتم باور نکنی، منم خیلی گره ها تووو زندگیم دارم اما توکل بخدا، به بزرگیش تکیه کردم الهی که هممونو حاجت روا کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی امین خیر ببینی از زندگیت  انشاله همه حاجت روا شن  منم دعا کنید 🙏😔❤

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2731
الهی امین خیر ببینی از زندگیت  انشاله همه حاجت روا شن  منم دعا کنید 🙏😔❤

ممنونم عزیزم🌹🌹🌹🌹🌹

بچها واسه تاپیک قبلی  گزارش بزنید هر کس زد لایکم کنه براش صلوات بفرستم  نه تاپیک امام رضا اون  تاپیک اولی 

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2738
عزیزم معنیشونمیدونم میشه بگی؟

حتما دوستمون جوابتو میده، اما میگم شاید الان تووو نی نی سایت نباشه من میگم، یعنی خدا کفایت میکنه، یا خدا کافی ست

اللهی آمین .واسه مامان منم دعا کنین حالش خیلی بده

الهی ک شفا بگیره🙏🙏🙏🙏

ان‌شاءالله بحق فاطمه ی زهرا خدا به مادر شما سلامتی بده و هر چه زودتر حالشون خوب بشه،توکلت به خدا باش ...

امیدوارم گلم .دیشب برده بودیم دکتر ممکنه کرونا باشه مامانم حالش انقد بده که همش داره گریه میکنه

امیدوارم گلم .دیشب برده بودیم دکتر ممکنه کرونا باشه مامانم حالش انقد بده که همش داره گریه میکنه

توکل بخدا انشالله ک چیزی نیس

2706