2733
2734
عنوان

خسته ااااااااام😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 46 پست
بچه بیاد هر روز میگی خدایا منو برگردون به ماه نهم بارداری🤣☘

من الان انقدر سختمه، واقعا باورم نمیشه که بعداً دلم بخواد دوباره تو همین شرایط باشم...

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
وای واقعا دارم پشیمون میشم دیگه من امروز رفتم سونو گرافی دارم کارامو میکنم برا اقدام بارداری.دلم نی ...

اگه وضعیت مالی و اعصاب درست حسابی داری بیار البته بچه با بچه فرق داره خب بعضیاشون کم تر اذیت میکنن ومشکل پیدا میکنن 

دنیا اگه مردبود اسمش دنیا نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه از این سخت تر دیگه چی؟😨😭 همه جام همه ش درد می‌کنه. خسسسسته شدم... نمیتونم تصور کنم ...

پس چیزای خوب تصورکن تا اتفاق بیافته

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
شما بچه داری؟

بله .۴ماهشه.منم خیلی شب بیداری و گریه های شب تا صبح بچمو تحمل کردم.بچت چن وقتشه خانمی؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731
ههههههه الان خیلی خیلی راحتی گلم وایسا بیاد به سلامتی بلای به سر خوابیدنتو اشپزیتو رابطه زناشوییتو ح ...

من همین الان تمام تو اینایی که گفتی، مشکل برام ایجاد شده.

نه میتونم درست بخوابم نه میتونم خونه مامانم برم.

رابطه زناشویی ۹ ماهه دیگه زیاد لذتی نداره و نمیتونم

دستشویی میرم تمام مدت از درد گریه م میاد....

واقعاً یعنی بدتر از این؟ 

یکسال و نیم

تازه بچه من یطوریه هرکی میبینه میگه ماشالله چ خوش اخلاق و آرومه

از لحظه تولدش پدرش عکس گرفته بود 

پسرم داشت میخندید

لحظه نولد گریه نکرد😂

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2738
من الان انقدر سختمه، واقعا باورم نمیشه که بعداً دلم بخواد دوباره تو همین شرایط باشم...

نه گلم .منم بارداری خیلییییی سختی رو داشتم از اول تا اخرش عین نه ماه رو ویار و تهوع شدید داشتم...و درد و......ـبا این که بچه داری خیلی سخته اما خوب لااقل دیگه حالت بد نیست و راحت میشی از حاملگی.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
گاهی نگهداری از ی بچه واقعا خارج از توان آدمیه شایدم من خیلی راحت طلب بودم هیچوقت این حجن از سخ ...

من الانم خییییلی خوابیدن برام سخت شده....

هنوز بچه نیومده، کمبود خواب دارم....

تازه بچه من یطوریه هرکی میبینه میگه ماشالله چ خوش اخلاق و آرومه از لحظه تولدش پدرش عکس گرفته بود&nb ...

عه.چ متفاوت☺

نه گلم .منم بارداری خیلییییی سختی رو داشتم از اول تا اخرش عین نه ماه رو ویار و تهوع شدید داشتم...و د ...

پس امیدوار باشم؟

البته من الان ویار ندارم

مشکلات دیگه دارم

پس امیدوار باشم؟ البته من الان ویار ندارم مشکلات دیگه دارم

اره بابا.یعنی رااااااحت میشی....باور کن.منم دعا میکنی بعدش😄فقط مدل مشکلت عوض میشه و میفتی تو بچه داری ...خیلی سخته اما خیلی هم شیرینه.

عزیزم از شیر بگیریش خیلی خوب میشه چند ماه دیگه تحمل کن دختر من الان دو سال و یک ماهشه تقریبا سه ماهه از شیر گرفتمش اگه پیشش بخابم که اثلا بیدار نمیشه ولی اگه تنها بخابه دوبار بیدار میشه حداکثر میاد دستمو میگیره میبره اتاق خودش بلافاصله دوباره میخوابه

نگران نباش منم خیلی اذیت میشدم ولی تموم میشه

از لحاظ سختی بله بدتره اما خب واقعا شیرینی های خودشو داره یکسال و نیم

عزیزم منم مثل شما تشنه خواب بودم تشنه رسیدگی به خودم دختر روزی ۵۰ بار خونرو بهم میریخت جمع میکردم ولی دو هفتس مریضه و تب داره ارزو میکنم کاش ناشکری نکرده بودم الان دخترم شده یه پوست استخون 😭😭😭😭😭😭😭یسالو ۱۲ ماهشه

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
2706