2737
2734
عنوان

خسته ااااااااام😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از لحاظ سختی بله بدتره اما خب واقعا شیرینی های خودشو داره یکسال و نیم

قدر این روزا رو بدونین ،سخته ولی شیرینه دیگه هم تکرار نمیشه سعی کنین با برنامه ریزی لذت این روزها رو ببرین 🥰

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
2728
منم اوضام همینه الانم برا شیردادن بیدار شدم ولی خوشحالم 😊 به پسردسته گلم ک فک میکنم خستگی از تنم در ...

من از دیشب ۹بار حدودا بیدار شدم

الان فقط دلم میخواهد فریاد بزنم

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2740

بعله.خیلی سخته.اما خوب گلم به این فکر کن که همین الان چقدر از خانواده های روی کره زمین ارزوشونه ی کوچولوی خوشگل مث بچه شما داشته باشن.چون چاره ای نیس.اینجوری به خودت دلگرمی بده گلم.یکی تاپیک زده بود که چن روز دیگه نوبت ختنه پسرمه.اعصابم خورده.یکی پست گذاشته بود که کاشکی منم ی پسر داشتم...و بابت سلامتی خودت و بچت خدا رو شاکر باش.ی خانمی چن ماه کرونا داشت بستری بود.از بچه های کوچیکش جدا بود.این که بدتره.بعد خدا رو شکر خوب شد.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
من از دیشب ۹بار حدودا بیدار شدم الان فقط دلم میخواهد فریاد بزنم

من 2/5پسرم خوابید منم نمیدونم کی افتادم رو گوشی بیهوش شدم الانم باز بیدار شدم 7-8هم دیگه کلا بیداری میزنن...این روزام میگذره یکمم بسپر بشوهرت وقتایی ک شیرنمیدی

بعله.خیلی سخته.اما خوب گلم به این فکر کن که همین الان چقدر از خانواده های روی کره زمین ارزوشونه ی کو ...

شما بچه داری؟

از لحاظ سختی بله بدتره اما خب واقعا شیرینی های خودشو داره یکسال و نیم

وای نه از این سخت تر دیگه چی؟😨😭

همه جام همه ش درد می‌کنه. خسسسسته شدم...

نمیتونم تصور کنم شرایط سخت تر از اینو....

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
حتی از ماه نهم بارداری تم بدتره؟ آخه منم خییییلی خسته ام. فکر میکنم بچه بیاد، حداقل یه دلخوشی دا ...

ههههههه الان خیلی خیلی راحتی گلم وایسا بیاد به سلامتی بلای به سر خوابیدنتو اشپزیتو رابطه زناشوییتو حموم رفتنو خونه مامان رفتنتو ارایشگاتو دست به اب رفتنت بیاره که اون سرش نا پیدا😊😊😊😊

دنیا اگه مردبود اسمش دنیا نبود
بعله.خیلی سخته.اما خوب گلم به این فکر کن که همین الان چقدر از خانواده های روی کره زمین ارزوشونه ی کو ...

گاهی نگهداری از ی بچه واقعا خارج از توان آدمیه

شایدم من خیلی راحت طلب بودم

هیچوقت این حجن از سخای تو زندگیم نبوده

بیخوابی بشدت رو اعصابم تاثیر گذاره

2706