2737
2734
عنوان

میگه معنی رفتارش چی میتونه باشه؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 36 پست
دلیلش خود بزرگ بینی خانواده شوهره    

خداوکیلی من حق میدم خواهرشوهره ناراحت بشه برای اینکه مادرش عقب نشسته با اون موهای سفیدش ابن جلو نشسته 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس جلو نشسته مادرشوهرش عقب  از اون موقع مادر دوستم هر چی پیام به خواهرشوهرش تو واتساپ میده س ...

مادر دوستت چرا خودشو سبک میکنه !!!!مادر باید با مادرشوهر حرف بزنه نه اینکه بره منت خواهرشوهره رو بکشه ☹

میخواست بگه  خیلی ناراحت شدید  اون صندلی و چهار تا چرخا مال شما

حالا اونو ولش کن خوذهرشوهره چرا یهو 100 دذجه عوض شده اون همه صمیمی بودن با مادره دوستم یهو عوض شده مادرم بهش پیام داده آنلاین میشه اما جواب اینو نمیده 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2731
مادر دوستت چرا خودشو سبک میکنه !!!!مادر باید با مادرشوهر حرف بزنه نه اینکه بره منت خواهرشوهره رو بکش ...

میگه فیلم فرستاده 

آخه دوستمم خیلی یخ اصلا با کسی ارتباط برقرار نمی کنه میگه من خجالتیم تا حالا با خواهرشوهرش اینا یه کلمه هم صحبت نکرده خواهرشوهر خیلی تلاش میکرده باهاش ارتباط برقرار کنه اما دوستم انگار تو فاز زنداداش بازیو جبهه گرفتن بوده فکر کرده همه خواهرشوهرا بد هستن اینجوری شده 

میگه فیلم فرستاده  آخه دوستمم خیلی یخ اصلا با کسی ارتباط برقرار نمی کنه میگه من خجالتیم خواهرش ...

اصلا ربطی نداره در هر صورت مادرعروس نباید خودشو در حد خواهرشوهر پایین بیاره و سعی کنه دلشو بدست بیاره اینجوری خودش و دخترشو تحقیر کرده

مادرعروس باید ابهت داشته باشه

کار مادر دوستتون خیلی غلطه.

بهتره اگه هم میخواد چیزیو درست کنه با مادرشوهر صحبت کنه.

اصلا ربطی نداره در هر صورت مادرعروس نباید خودشو در حد خواهرشوهر پایین بیاره و سعی کنه دلشو بدست بیار ...

باورت میشه دوست من شماره خواهرشوهرا و مادرشوهرشو نداره 🙄🙄🙄🙄یعنی به یخ گفته برو کنار من جات وایمیستم 

مادره اصلا نمیخواد چیزیو درست کنه درباره ی جلو نشستن دوستم 

مادره از این ناراحته که چرا دخترخالش چرا آنلاین میشه تو واتساپ ولی جواب اینو نمیده میگه خیلی سرسنگین شده از اون شب مادره تصمیم داشته که خواهرشوهره رو بگیره برای پسرش 

اصلا ربطی نداره در هر صورت مادرعروس نباید خودشو در حد خواهرشوهر پایین بیاره و سعی کنه دلشو بدست بیار ...

صد دفعه به دوستم گفتم احلاقتو عوض کن صحبت نکردنت با خواهرشوهرا و مادرشوهرت کار دستت میده گوش نکرد 

بهش گفتم آقاجان تو قراره با ابن خانواده زندگی کنی تا کی میخوای صحبت نکنی؟ 

2740
صد دفعه به دوستم گفتم احلاقتو عوض کن صحبت نکردنت با خواهرشوهرا و مادرشوهرت کار دستت میده گوش نکرد&nb ...

شاید دوستت هنوز تصمیمشو نگرفته واسه ازدواج 

شاید نمیخواد جواب مثبت بده 

ازش پرسیدین حرف واقعی دلش چیه

شاید خانوادشونو کلا دوس نداره

شاید دوستت هنوز تصمیمشو نگرفته واسه ازدواج  شاید نمیخواد جواب مثبت بده  ازش پرسیدین حرف ...

دوستم عاشقه پسره هستش بگه بمیر می میره براش 

منم فکر می کنم خانواده شوهرشو دوست نداره خیلی تابلو و بی سیاست عمل می کنه 🧐 بهش گفتم هر چی هست تو دلت باشه اما رفتارت صمیمی کن نمیشه که پسره رو بخوای خانواده شو نه 

خواهرشوهره خیلی تلاش کرده صمیمی بشه دوست بی شعور من زد همه چیو خراب کرد هر چی تو دلش بود آورد تو رفتارش 

مادرش خیلی به این خواهرشوهره علاقه داره قبل از اینکه اونا خواستگاری کنند میخواستن اینا برای داداششون پاپیش بزارن 

درست میشه ان شاءالله به دوستت بگو استرس نداشته باشه

مادرش خیلی ناراحته خیلی دخترخاله شو دوست داره که الان شده خواهرشوهر دخترش 

قبل از اینکه اونا پاپیش بزارن برای خواستگاری اینا میخواستن از همین خواهرشوهره خواستگاری کنند برای داداششون 

مادره همش با دوستم دعوا داره که تو روابط صمیمی منو با دخترخالم خراب کردی من میخواستم اون عروس من بشه چقدرراون بیچاره سعی کرد با تو دوست بشه ولی توی بیشعور جبهه گرفتی در مقابلش اون هم با من سرد شد همش سرکوفتش میزنه دوستمو 

همونطور که اولش گفتم رفتار مادر دوستتون کلا نرمال نیست.

عه نمیدونم والا اون دوست داره که خواهرشوهره رو عروس خودش کنه داداشه شیفته ی خواهرشوهره هست میگه تو با این لال بازی هاتو جبهه گرفتنات گند زدی تو عشق و زندگیه داداشت داداشه خیلی خاطر خواهرشوهره رو میخواد میگه صبح پامیشم از داداشمو مادرم سرکوفت میخورم تا شب