2733
2739

سلام 

دوستم در مرحله ی آشنایی با فامیل پسرخاله مامانشه دو تا خواهرشوهر داره 

خواهرشوهر کوچیکه با مادرش خیلی صمیمی و رفیق هستن خواهرشوهر دوستم خیلی تلاش می کرد که یخ دوستمو باز کنه اما دوستم راه نیومده یه دفعه با مادرشوهرش اینا بیرون رفتن جلو نشسته وقتی اومده خونه قضیه رو برای مادرش گفته ناراحت شده فوری براش فیلم محبت آمیز فرستاده تو وات آنلابن میشه ولی پیام مادر اینو سین نکرده؟ 

دوستم میگه این رفتاره خواهرشوهرم خواهرشوهر بازیه؟ آخه خیلی با مامانم صمیمی بود که 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدایی خودت بخون یه دور

خداروشکر

فک کردم مغز من خوابیده😁😁

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2740
کی جلو نشسته کی پیام داده چقدر ملت هلاکن سر این جلو نشستن بارها تاپیکشو دیدم 

عروس جلو نشسته مادرشوهرش عقب 

از اون موقع مادر دوستم هر چی پیام به خواهرشوهرش تو واتساپ میده سین نمی کنه اصلا 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

دوستم میگه خواهرشوهرم خیلی تلاش کرد که یخ من آب بشه ولی من خیلی خجالتی هستم با خواهرم خیلی دوست و رفیق با مادرم هم همین طور بود تا پریشب تا اینکه با مادرشوهرم اینا رفتیم بیرون من جلو نشستم از اون موقع خواهرشوهرم جواب مادرمو نمیده 

سه بار خوندم نفهميدم

دوستم میگه دلیل تغییر رفتار ناگهانی خواهرشوهرم چیه؟ 

مادرشوهره 67-8 سالشه دوستم 22 سالشه 

دوستم خیلی خشک و سرد با خواهرشوهراش رفتار می کرد انگار جبهه ای نسبت بهشون داشت خواهرشوهره خیلی تلاش کرد باهاش ارتباط برقرار کنه اما دوستم همکاری نکزد بعد برای اولین بار با مادرشوهرش اینا بیرون رفته به مادرشوره اصلا تعارف نزده شما بشین جلو وقتی اومده خونه قضیه رو برای مامانش تعریف کرده و کلی دعواش کرده و مادره تو واتساپ برای حواهرشوهره پیام داده ولی سین نمی کنه 

میگه یعنی الان داره خواهرشوهر بازی درمیاره؟ 

دلیلش خود بزرگ بینی خانواده شوهره    

چرا؟ پس چرا مادر دوستم اشکشو درآورده بود؟