2737
2739
عنوان

کرونا

220 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها میگم من ی چن روزیه ی سری علائم دارم.. مث کوفتگی بدن وقتی سرما میخوری البته خفیفن همشون.. و ی وقتایی سرمم درد میگیره اونم خیلی کممم.. بعدش کلیه هام چن روزیه درد میکنه اونم باز خفیفه.. و اینکه اسهال و حالت تهوع هم دارم ک اون همین بیماریه جدیدع ک اومده همه میگیرن خوب میشن.. خیلیم استرس دارم بخاطر کرونا بنظرتون گرفتم؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خود همین کرونا هم خفیف و شدید داره. اگرم گرفته باشی خفیفه. واسه همینه میگن خیلی ها میگیرن اصلا خودشون متوجه نمیشن که گرفتن. 

حالا برای اطمینان یکم رفت و آمد هاتو کنترل کن و نکات مربوط به بعد از ابتلا رو رعایت کن. اینجوری با علائم نمیشه صد در صد گفت گرفتی یا نه اما اگرم گرفته باشی اینجور که معلومه خفیفه و به راحتی رد میشه انشاءالله. نگران نباش

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

تو که همه علائم کرونا را داری!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
تو که همه علائم کرونا را داری!!!!!

امضات راجع به كيه؟؟؟

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
امضات راجع به كيه؟؟؟

یه خاله زنک که خیلی احساس شاخ پنداری داشت!!!!!😂😂😂

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
یه خاله زنک که خیلی احساس شاخ پنداری داشت!!!!!😂😂😂

اينجا اكثرا خودشاخ پنداري دارن 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

منم اين علائم رو داشتم اول بعدش حس بوياييم از دست دادم سرفه هام شروع شد  رفتم دكتر با اسكن ريه تشخيص داد كرونا دارم الان خيلي حالم بده از بدن درد نميتونم بخرابم انقد سرفه ميزنم زير چشام سياه شده توروخدا اگه كسي براي درمان چيزي ميدونه بگه ريه ام درگير شده

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️
منم اين علائم رو داشتم اول بعدش حس بوياييم از دست دادم سرفه هام شروع شد  رفتم دكتر با اسكن ريه ...

تو نی نی سایت خوندم اب یک کیلو لیمو سنگی رو بگیر و بخور زود خوب میشی

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
تو نی نی سایت خوندم اب یک کیلو لیمو سنگی رو بگیر و بخور زود خوب میشی

يك كيلو ليمو همشو باهم آب بگيرم بخورم؟ توي آب بريزم يا همينجوري؟

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️
2706