2733
2734
من در نیوردم نهفته بود ۱۶سالگی کشیدم بدون هیچ دردی جوری که نفهمیدم کشیده دکی  ریشه بلند و کج د ...

چه خوب‌خوش به حالت ، مال منم درد نداره امروز رفتم opg با ترس و‌ لرز گفت الان خوبه ۲،۳ ماه دیگه بیا ببینم کشیدنیه یا نه😫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من پارسال یکی دراوردم خیلی دردداشت بعدشم فک کنم بغلیشو خراب کرده

پارسال فهمیدی خراب کرده دندون بغلیش و یا الان ؟ 

اره واسه بعضیا دردش خیلی غیر قابل تحمله یه سری هم نمیفهمن

پارسال فهمیدی خراب کرده دندون بغلیش و یا الان ؟  اره واسه بعضیا دردش خیلی غیر قابل تحمله یه سر ...

الان ک باردارم فهمیدم دقیق دندون بغلیش. دیگه بماند تا دراومد چ دردی کشیدم

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2738
الان ک باردارم فهمیدم دقیق دندون بغلیش. دیگه بماند تا دراومد چ دردی کشیدم

وای عزیزم چه موقعی ام فهمیدی !! انشالله بعد اینکه نینی به دنیا اومد و کرونا پیک ش تموم شد بری ترمیم

نه عزیزم اگه درد نداشتی و متوجه‌نشدی ، کشیدنی‌نبوده‌

چرا اتفاقا خیلی درد داشتم آبسه میکرده دو طرف فکم همزمان.انقد آبسه کرد خوب شد آبسه کرد خوب شد ظرف چند ماه چند مرحله تا دراومد.الان چهارمین دندون عقلم تا نصفش دراومده.اما واقعا زجر کشیدم تا دربیاد.نمیتونستم راحت غذا بخورم.اما آخرش دراومدن

وای عزیزم چه موقعی ام فهمیدی !! انشالله بعد اینکه نینی به دنیا اومد و کرونا پیک ش تموم شد بری ترمیم

ممنون گلم

چرا اتفاقا خیلی درد داشتم آبسه میکرده دو طرف فکم همزمان.انقد آبسه کرد خوب شد آبسه کرد خوب شد ظرف چند ...

من فقط یدونه دراوردم ک

چرا اتفاقا خیلی درد داشتم آبسه میکرده دو طرف فکم همزمان.انقد آبسه کرد خوب شد آبسه کرد خوب شد ظرف چند ...

تو دندون عقلت و زیادی‌مرد‌بار‌ اوردی‌که با این وضعیت دکترم نرفتی واقعا استانه دردت بالاس پس😅

2706