2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو دندون عقلت و زیادی‌مرد‌بار‌ اوردی‌که با این وضعیت دکترم نرفتی واقعا استانه دردت بالاس پس😅

😂😂😂 درد میکشیدم هنوزم برا آخریش هراز گاهی میکشم اما واقعا نمیدونستم باید برم دکتر.😂 

برا هر دندون عقل چندیدن بار آبسه کرد تو زمان های مختلف تا فکم جا باز کرد.اعصابم به هم میریخت غذا نمیتونستم بجوم راحت. سردردم میگرفتم گاهی.

2742
😂😂😂 درد میکشیدم هنوزم برا آخریش هراز گاهی میکشم اما واقعا نمیدونستم باید برم دکتر.😂  برا ه ...

اره سردرد‌ طبیعی‌ ولی اگه تونستی‌یه‌تشخیص برو یه موقع عفونی نشده باشه البته به وضع کرونا تو شهرتون نگاه کن بعد‌ الان نری‌بهتره‌تو این همه تحمل کردی

کدوم شهری عزیزم

2740
اره سردرد‌ طبیعی‌ ولی اگه تونستی‌یه‌تشخیص برو یه موقع عفونی نشده باشه البته به وضع کرونا تو شهرتون ن ...

شهرمون قرمزه عزیزم.. دیگه بیخیال آخریشم کامل شه راحت میشم

اره پس ایشالا اینم تموم شه من امروز کلینیک بودم گفت فقط با سرم شست وشو بشور و روی لثه ات اروم مسواک ...

ان شاءالله برا شما هم دربیاد بدون دردسر و اذیت شدن. زودتر راحت شی گلم. مرسی بابت راهنماییت😘🌹