2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از ظهر مثل خرس خوابیدم 😥الان شدم‌جغد 

یه تنه باغ وحش ام واسه خودم

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2728
میخام  ی انیمیشن  توپ  بیینم  ولی  نمیدونم  چی بیینم؟شما  انیمیشن ...

هتل ترانسیلوانیا۱.۲.۳.ماداگاسکار۱.۲.۳.پنگوئن های ماداگاسکار.زندگی مخفی حیوانات۱.۲.ترول ها ۱.۲.پرندگان خشمگین۱.۲

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
هتل ترانسیلوانیا۱.۲.۳.ماداگاسکار۱.۲.۳.پنگوئن های ماداگاسکار.زندگی مخفی حیوانات۱.۲.ترول ها ۱.۲.پرندگا ...

من برعکس شما اصن انیمیشن با شخصیت حیوون دوست ندارم

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
واسه منم سرکاره

بچه داری؟ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
عزیزم اشگالی نداره که دعوا همیشه پیش میاد حیف نیس به خاطر بقیه حرصو جوش بخوریم چشامونو اشکی کنیم&nbs ...

آخه پیام داد بیا دم در  بریم بیرون خونه داییم بودم اومدم گفت رفتم خونه غرورم پیش همه شکست آخرشم منو مقصر کردو رفت خوابید

Kapoo
من برعکس شما اصن انیمیشن با شخصیت حیوون دوست ندارم

من انیمیشن بازم حیوون و غیر حیوون نداره.فاز دپ نیستم کلا.کارتون نباشه ببینم رجب نگا میکنم😊

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
اره عزیزم سه ساله با یه دوماهه

خدا حفظشون کنه

بچه تو خونه باشه آدم کمتر می‌ترسه درسته؟ 

منم دوتا دارم حس میکنم بدون بچه تو خونه میترسیدم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706