2752
2734
حتی اکه عمومیارو نزنیم یا فقط یک درس راحتشو بزنیم ولی در عوض تخصصیارو خوب بزنیم چقدر احتمال قبولی هس ...

خب معلومه ضریب و درصد تخصصیا بیشتره ولی نه اینکه عمومی هیچی نزنی 

من عمومیا زو‌بهتر زدم

عزیزم تاریخ فارغ التحصیلیت باید قبل از ثبت نام آزمون باشه. انشاءالله آزمون سال آینده رو میتونی شرکت ...

شوهرمم میگه ولی گفتم یه پیگیری کنم ...برا آشنایی با آزمون چی میتونم شرکت کنم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم بخشش هست ؟من قبلا دیدم فقط استخدامارو میزنن زمانشو اینا 

شما بزن روی گزینه ی استخدام آموزش پرورش بعد برو پایین صفحه، اون قسمت تبادل نظر هست

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2731
عزیزم تاریخ فارغ التحصیلیت باید قبل از ثبت نام آزمون باشه. انشاءالله آزمون سال آینده رو میتونی شرکت ...

نه عزیزم حداکثر زمان میدن برای تحویل مدرک 

پارسال که اینجوری بود

شوهرمم میگه ولی گفتم یه پیگیری کنم ...برا آشنایی با آزمون چی میتونم شرکت کنم؟؟؟

منظورت آزمون آزمایشی هست؟همچین چیزی نداریم گلم ولی میتونی سوالات آزمون های سال قبل رو مطالعه کنی

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
شما بزن روی گزینه ی استخدام آموزش پرورش بعد برو پایین صفحه، اون قسمت تبادل نظر هست

شما شرکت کردید؟از حالا شروع کنم یا زوده یعنی آزمون راحته یا از حالا برنامه ریزی کنم برا سال بعد؟؟؟؟

نه عزیزم حداکثر زمان میدن برای تحویل مدرک  پارسال که اینجوری بود

بله عزیزم تحویل مدرک برای زمانی هست که آزمون رو قبول میشی و میری برای تشکیل پرونده، منتها موقع ثبت نام باید معدل و تاریخ فارغ التحصیلی رو رو بزنی. اگر بعد ها متوجه بشن مشکل پیش میاد

شما شرکت کردید؟از حالا شروع کنم یا زوده یعنی آزمون راحته یا از حالا برنامه ریزی کنم برا سال بعد؟؟؟؟

بله عزیزم به لطف خدا سال قبل قبول شدم. برای سال بعد بخوای شرکت کنی الان زوده واسه دروس تخصصی ولی واسه عمومیا عالیه. به نظرم زبانت رو تقویت کن(504)، کامپیوتر هم عملی کار کن، کتابای مربوط به اطلاعات عمومی رو هم لااقل روزی 1 ساعت براشون وقت بذار

بله عزیزم تحویل مدرک برای زمانی هست که آزمون رو قبول میشی و میری برای تشکیل پرونده، منتها موقع ثبت ن ...

پارسال گفتن معدل کل تا اون تاریخ زده بشه 

من خودم شرکت کردم دیگه عزیزم ترم سه ارشد بودم😁

منم اینجوری فک میکردم

عزیزم شما گفتی 2 ترم از درست مونده، درسته؟ این یعنی به امید خدا تیرماه سال آینده فارغ التحصیل میشی، طبیعیه که به آزمون امسال نمیرسی

بله عزیزم به لطف خدا سال قبل قبول شدم. برای سال بعد بخوای شرکت کنی الان زوده واسه دروس تخصصی ولی واس ...

کامپیوتر عملی بلدم از چه نظر کار کنم؟؟؟

کتاب ۴۰۵ یدونه دارم فرقی نمیکنه مال کدوم مولف و نشریات هست همونو بخونم کافیه؟؟؟؟

واینکه مثلا از کی برا تخصصی شروع کنم خوبه ؟و تا کی عمومیا رو جمع بندی کنم بهتر میشه؟؟؟

پارسال گفتن معدل کل تا اون تاریخ زده بشه  من خودم شرکت کردم دیگه عزیزم ترم سه ارشد بودم😁

موفق باشی انشاءالله  دوستمون 2 ترم از درسش مونده عزیزم، نمیتونن امسال شرکت کنن

2706