2733
2734
شما میتونید راهنماییم کنید؟؟؟

در خدمتم گلم. اتفاقا همین چندوقت پیش واسه یکی از کاربرا منابع تخصصی آموزگاری رو از بچه های  ای استخدام پرسیدم و دارمشون. منابع عمومی هم تا حدی میشناسم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
عزیزم شما گفتی 2 ترم از درست مونده، درسته؟ این یعنی به امید خدا تیرماه سال آینده فارغ التحصیل میشی، ...

درسته همش بخاطر زمان تحویل مدرک فک میکردم شاید بشه ولی میتونمم اینترم همینجوری شرکت کنم قبول نشدمم لااقل آشنا بشم با نحوه آزمون؟؟؟اشکالی نداره یعنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در خدمتم گلم. اتفاقا همین چندوقت پیش واسه یکی از کاربرا منابع تخصصی آموزگاری رو از بچه های  ای ...

میشه خواهشا بفرستی واسم خودمم تو نت پیدا کردم ولی با جزییاتش نیست

کامپیوتر عملی بلدم از چه نظر کار کنم؟؟؟ کتاب ۴۰۵ یدونه دارم فرقی نمیکنه مال کدوم مولف و نشریات هست ...

مثلا در حد تسلط به ورد، پاورپوینت، اکسل، ایمیل، مطالب مربوط به ویندوز، کلیدهای میانبر و...

والا عزیزم من چون به ونصورت فرصتی برای خوندن دروس عمومی نداشتم خیلی درجریان نیستم منتها این منابعی رو که میدونم بچه های ای استخدام که خودشون هم قبول شدن معرفی کردن. کاربر 0asal0 هم که توی تاپیکت هستن حتما میتونن مشاوره بدن درمورد عمومیا  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
میشه خواهشا بفرستی واسم خودمم تو نت پیدا کردم ولی با جزییاتش نیست

آیدی تلگرامت رو توی خصوصی برام بذار تا واسه ت بفرستم عزیزم

مثلا در حد تسلط به ورد، پاورپوینت، اکسل، ایمیل، مطالب مربوط به ویندوز، کلیدهای میانبر و... والا عزی ...

اشکال نداره گلم همیناییم که گفتی محبت کردی دونستن هر نکته ای رو مهمه برام مرسی واقعا ...اگه چیز دیگه ای نکته ای یادت اومد خواهش میکنم بهم پیم بدی ممنونم

اشکال نداره گلم همیناییم که گفتی محبت کردی دونستن هر نکته ای رو مهمه برام مرسی واقعا ...اگه چیز دیگه ...

توی تاپیکم تگت کردم عزیزم، نگاهی بنداز

با ديپلم ميشه ازمون داد؟ 

خیر عزیزم مدرک دانشگاهی میخواد

بله عزیزم به لطف خدا سال قبل قبول شدم. برای سال بعد بخوای شرکت کنی الان زوده واسه دروس تخصصی ولی واس ...

ببخشید یه سوال در مورد استخدامی اموزش و پرورش

ازمونهای تخصصی نمره منفی دارن؟

ازمونهای عمومی چی؟

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
ببخشید یه سوال در مورد استخدامی اموزش و پرورش ازمونهای تخصصی نمره منفی دارن؟ ازمونهای عمومی چی؟

بله عزیزم هم سوالای عمومی و هم سوالای تخصصی نمره منفی دارن، مثل کنکور 3 غلط 1 صحیح رو خنثی میکنه

میشه زبان و ریاضی رو سفید گذاشت؟

بله میشه به شرطی که باقی دروس رو خوب بزنی(هم تخصصی هم عمومی). اینم بگم که عمومی خیلی خیلی مهمه اما تخصصی 3 برابر مهم تره

بله میشه به شرطی که باقی دروس رو خوب بزنی(هم تخصصی هم عمومی). اینم بگم که عمومی خیلی خیلی مهمه اما ت ...

ممنون عزیز دلم،برا وضعیتت صلوات فرستام

دارم تخصصی ها رو میخونم حالا

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
ممنون عزیز دلم،برا وضعیتت صلوات فرستام دارم تخصصی ها رو میخونم حالا

ممنونم گلم  دعا میکنم هرچی از خدا میخوای بهترشو بهت بده  

آفرین عزیزم موفق باشی انشاءالله

2706