2737
2739

من مامانم وقتی تنبیهم میکرد تو اتاق تف میکردم رو دیوارا بعدش یاد گرفتم برم سروقت وسایلش😂یه مانتو داشت رو آستیناش مهره دوزی بود مهره هاشو با دندون میکندم

یه بارم همه خیلی از دخترداییم تعریف میکردن اونموقع کلاس اول بودم اون شیش سالش بود😑شب موقع خواب جلو موهاشو قیچی کردم

شما بگین تا منم یادم بیاد

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من تو دلم فحش میدادم بهش و میگفتم گور باباش🙄

طفلک باباش🤦🏼‍♀️

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2742

تو چقدر سابقت خرابه😄😄

من مخم هنگ میکنه و از کارمیوفته😫

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2738
من یه بار برام آمپول زدن منم دوتا تخم مرغ آوردم پرت کردم کف خونه

😂😂😂😂😂😂😂

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

من خیلی مظلوم تشریف داشتم برعکس الان😂😂

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
تو خوابگاه تو غذای یکی از بچه ها تف کردم 😂😂😂😬😬😬

ایییییی😂😂😂😂بیچاره  بعدش بهش گفتی؟

من یدفعه مامانم خواب بود موهاشو قیچی کردم 😦

تنهایی رفته بودن مسافرت تازه برگشته بود 

به خاطر این منو نبرده بودن که قبلشم یه گند دیگه زدم

دیگه نگم بعدش چی کرد بابام 😖😖

من یدفعه مامانم خواب بود موهاشو قیچی کردم 😦 تنهایی رفته بودن مسافرت تازه برگشته بود  دیگه نگ ...

😂😂😂😂😂میتونم تصور کنم

2706