2733
2734

من مامانم وقتی تنبیهم میکرد تو اتاق تف میکردم رو دیوارا بعدش یاد گرفتم برم سروقت وسایلش😂یه مانتو داشت رو آستیناش مهره دوزی بود مهره هاشو با دندون میکندم

یه بارم همه خیلی از دخترداییم تعریف میکردن اونموقع کلاس اول بودم اون شیش سالش بود😑شب موقع خواب جلو موهاشو قیچی کردم

شما بگین تا منم یادم بیاد

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو دلم فحش میدادم بهش و میگفتم گور باباش🙄

طفلک باباش🤦🏼‍♀️

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2728

تو چقدر سابقت خرابه😄😄

من مخم هنگ میکنه و از کارمیوفته😫

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
من یه بار برام آمپول زدن منم دوتا تخم مرغ آوردم پرت کردم کف خونه

😂😂😂😂😂😂😂

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

من خیلی مظلوم تشریف داشتم برعکس الان😂😂

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
تو خوابگاه تو غذای یکی از بچه ها تف کردم 😂😂😂😬😬😬

ایییییی😂😂😂😂بیچاره  بعدش بهش گفتی؟

من یدفعه مامانم خواب بود موهاشو قیچی کردم 😦

تنهایی رفته بودن مسافرت تازه برگشته بود 

به خاطر این منو نبرده بودن که قبلشم یه گند دیگه زدم

دیگه نگم بعدش چی کرد بابام 😖😖

من یدفعه مامانم خواب بود موهاشو قیچی کردم 😦 تنهایی رفته بودن مسافرت تازه برگشته بود  دیگه نگ ...

😂😂😂😂😂میتونم تصور کنم

2706