2733
2739
عنوان

خدایا دارم سکته میکنمم چ غلطی بکنم من حالم بده بیایید اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 92582 بازدید | 971 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با دوستت دارم شکم سیر نمیشه. از کجا میدونی بچه دار نمیشی.با IVF همه میشن. بعدم با یکی ازدواج کن بقول مادرت همسطحت باشه حداقل. خونه بابات داشتی خونه اون نداری زجر میکشی. پشیمونم بشی میگن انتخاب خودته. دیدم که مثل میزنم. حسرت سرویس طلای خوب جشن خوب. حسرت خیلی چیزا میمونه رو دلت. یه مدت بگذره شوهرت برا اینکه حس کنه کمتر از تو نیست میره با پایین تر از سطح خودش وارد رابطه میشه که عقده هایی که مثلا از پولداری شما داره خالی کنه چون تو رو بالاتر میدونه پس میخواد خودشم بالاتر از زنی باشه که حسرت نخوره به مردیش برنخوره. رک بگم نکن. خانوادت صلاحتو میخوان. اگر کاریه شریک نیست با کسی اگه میدونی اهل خیانت نیست. بعدم اگر سه سال مونده پات اینو در نظر بگیر اعتمادت ن تو زندگی مشترک کمتره. ممکنه نگذاره با خانوادت رفتو آمد کنی چون میگه مثل اونا پر توقع میشی. الان هیجان داری. 

2731

تو از همین حالا داری سرش منت میزاری و فحشش میدی چ برسه شوهرت شه فک کردی کسی ک پول نداره شخصیتو غرور نداره؟؟؟؟ازدواجتون اشتباهه

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌

عزیزممم این طفلک رو اذیت نکن خوشبخت نمیشی باهاش قبل ازدواج چشات رو باز کن بعد ازدواج ببندددد بدون پول و سرمایهههه عاشق ترین ادمااااا کافر میشن بعد عروسی چشات باز میشه وقتی لنگ یه تیکه نون شدی عشق برات نون نمیشهههه وقتی نتونی برای بچه ات یه اسباب بازی بخری یه لباس خوب بخری اون وقت عشق ببر مغازه نقدش کن باور کننننن به ضرر جفتتونه الان چشات واقعیت زندگی رو نمیبینه دوست من سر عشق و عاشقی ازدواج کرد طرف معتاد هم بود گفت من ترکش میدم عاشقمه الانننن بد بخته روزی هزار بار ارزوی مرگ میکنه شوهرش بچه رو پرت کرد زمین بچه اش تشنجی شده نه راه پس داره نه راه پیش فقط روری هزار بار میگه غلط کردم 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738
شاید رخاطر پول باباته میخوادت

ن اون سالای اول اصلا نمیدونس بابام وضعش خوبه 

تا حالا ۱۰۰ بار خواستم کمکش کنم پیش داییم براش کار پیدا کردم نرف تو خرج عمل داداشش لنگ ۱ تومن بود التماس کردم بیا بهت بدم ۱ ماهه بر گردون گف ن انقد ب غرورش برخورد داش میمیرد فک نکنم برا این باشه

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
من دارم سکته میکنم بخدا عاشقشم اصلا پشبمونم اون حرفارو زدم کنترلمو از دست دادم برام خواهری کنیو بگید ...

چرا خودتو تحمیل میکنی بهششششش طفلک چه جوری بگه نمیخواهد 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
بعد همه میگن پای پول پدرت مونده... این بنده خدا داره میگه نمیتونم‌اونجوری ک تو خونه پدرت خوشبختی خوش ...

اره... انگار بقیه اشتباه متوجه شدن. ولی من عمیقا دلم واسش سوخت... چون برادر خودم الان در همین وضعه... دلم میخواد نباشم و این روزا رو نبینم😔

سالی ۲تا من الان ۳سال نتونستم بخرم 

من حالت خوبشو گفتم که اگه اینو نمیتونه تحمل کنه یعنی کلا نمیتونه تو اون زندگی بمونه چون این بهترین حالتشه

بدتر ازینم هست. 

ایشالا خدا به زندگی شماهم برکت بده خیلی سخته تو این شرایط زندگی کردن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706