2733
2734
عنوان

خدایا دارم سکته میکنمم چ غلطی بکنم من حالم بده بیایید اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 92582 بازدید | 971 پست
لباسا و کفشای بچه من که اکثرا مال دخترعموشه....عموش وضعش خوبه لباسهای جنس خوب هم میخرن برادخترس کوچی ...

چه جاری خوبی.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟
انشالله زندگی هامون درست بشه ، شوهرم خیلی زحمت میکشه میدونم خدا ی روزی جواب اینهمه تلاشش رو میده. ان ...

انشالله،من مطمئنم خدا خودش همه چیو درست میکنه.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امروز یه خانومه تاپیک زده بود که با کسب ازدواج کرده که از لحاظ فرهنگی چ خانوادگی خیلی پایین تر بودن.هر چی هم خانواده دختر مخالفت کردن دختره رو‌ حرفش مونده و ازدواج کرده.حالا هم با یه بچه پشیمون بود از ازدواجش.مامانت درست میگه.یه مدت با هم رابطه نداشته باشید ببین چی میشخ.کارتو بسپار به خدا.اونکه شرایطشو نداره توام که درس میخونی.از هم فاصله بگیرید بذار خدا برات تصمیم بگیره.

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.

داره از سر باز میکنه دیگه واضح تر از این؟؟این تراژدی همیشگی پسراس من لیاقت تورو ندارم و نمیتونم خوشبختت کنم و ازین حرفا 

بذار بره خببب

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
2731

اونی که بخواد بمونه هزار تا دلیل واسه موندم جور میکنه 

اونیم که بخواد بره هزار تا دلیل برا رفتن....

همه چیو بسپار به خدااا 

اون بهتر از خودت صلاح تورو میدونه 

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
چه جوری چله گرفتی؟میشه به ما هم یاد بدی؟

خیلی معمولی عزیزم 

۴۰ روز سعی کردم گناه نکنم و مرتب زیارت عاشورا ک سوره واقعه رو خوندم 

از همه مهم تر این که مطمئن بودم حاجتم رو می گیرم و بهش ایمان داشتم

2738
پس کی به تفریح باهمسرش و لذت بردن از زندگیش برسه؟ 

فعلا که مجرده .مگه ماها آدم نیستیم .نمیشه هم خدارو بخای هم خرما

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
دقیقا منم ناشکری نمیکنم داریم کمی ولی هنوز جوونم و خیلی آرزوها به دلمون موند اصلا بعضی اوقات میگم چه ...

دقیقا.. بقول شاهین صمدپور  زندگیمون دیگه حتی دویدن روی تردمیل هم نیست... کاااااملا دنده عقبه!!