2737
2734

دوست شوهرم  ک از اقواممونه وقتی مدرسه بود داشت درس میخوند اسمش تربیت معلمی اومد نرفت گفت میخام پزشکی اسمم بیاد و در همون حین برادرش ک زن و ی پسر داشت مرد و اون زمانم رو حرف بزرگتر حرف نمیزدن پدرش بهش گفت ک با زن داداشش ازدواج کنه اینم قبول میکنه در حای زنه ازش بزرگتر بود و در گیر زن خرج و بچه و سبازی میشه و درسش هیچ شد و بعدش خودش از زنه دو دختر و دو پسر اورد ک همه رو با بدبختی و دزدی و کارگری و هزارتا کار سرو سامون داد و بعد خودش از ی دختره  خوشش اومد و ب قول خودش گفت دوس دوست دارم با ی دختر ک رابطه نداشته برا اولین بار من باهاش باشم ازدواج کنم و این تو دلم مونده  و بعد چندد مدت زن اول راضی شد و خونه رو از شوهر گرفت و ب اسم خودش زد و اجازه داد زن بگیره الان بعد ۵ ۶ سال نمیدونم سر چ موضوعی و یا کی مقصر بوده زن اول   زن دوم با هم بحث میکنن و شوهره طرف زن دومشو میگیره میگه چرا  اینقد ادیتش میکنین تو و بچها و الان زن اول رفته مهرشو گداشته اجرا بنظرتون دلم بدا مرده بسوزه یا زن اوله کدومش گناه داره 😐

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مرده رو تباه کردن 

اره از ی طرف دلم براش میسوزه ایندش خراب شد از ی طرف دام برا زنه 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
2706