2733
2739
به همین راحتی؟ اگه اینجوره همه میرن که

😐یورو میدونی چنده؟

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

25000

خب باید حداقل ماهی ۱۵میلیون درامد داشته باشی گل

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
2728
برای آلمان زندگی تو سطح معمولی برای هرنفر حداقل ۶٠٠تا۸٠٠یورو درامد لازمه تحصیلاتتون چیه؟

😐😐😐۶۰۰ یورو رو نگاه کنه،بخوره،کرایه خونه بده،از دولت زندگی کنه؟!

واقعا اینارو با چه منطقی میگین؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738
😐😐😐۶۰۰ یورو رو نگاه کنه،بخوره،کرایه خونه بده،از دولت زندگی کنه؟! واقعا اینارو با چه منطقی م ...

بامنطقی که توی المان زندگی کردم گفتم متوسط بین ۶٠٠تا۸٠٠نگفتم ۶٠٠که

هی بالاخره یک کاری برای نجات زندگی باید کرد ولی همه درا بسته هست

دوست من برا المان اقدام کرده پارسال، ۸ هزار یورو تمکن مالی میخواد ک ۴ سالم اونجا نباید بهش دس بزنی

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
به همین راحتی؟ اگه اینجوره همه میرن که

چرته خواهرم،گوش نکن!

بری دبی از دبی بری المان😂😂😂پرواز مستقیمو سگ خورده!

بقیه چیزام که...

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706