2733
2734
من یه فیلم دیدم طرف رفته بود هایپر تو امریکا خرید کنه،یه خرید کلی وسایل بهداشتی و خوراکی ،گوشت مرغ،م ...

من نمیگم نیست که! اینجا کرایه ی یه خونه فقط از ۸۰۰یورو شروع میشه،شاید سوییت دانشجویی میدن نمیدونم...

خرج خورد و خوراک به نسبت ارزونه،اما یه تاکسی سوار شی میفهمی گرونی ینی چی😅اینجا گوشت کیلویی ۵تا ۸ یورو بلیط اتوبوس ۳یورو مسیر رفت،۳یورو برگشت یعنی ۶!!! خوراکی و بهداشتی اره ارزونه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
فدرابانو من عاشق المانم چنتا عکس خوشگل ک خودت از شهر گرفتیو بذار ببینم حسرت بخورم😢

بیا عزیزم تاپیکم برات بذارم،تگت میکنم حسرت چی؟ همه جای دنیا قشنگیای خودشو داره🌹

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه خونه جقدره؟

بستگی داره،سوییت هست خونه هست

ویلایی هست داخل شهر،حومه شهر،شهرک های دانشجویی و...

ما خریدیم داریم قسطاشو میدیم،ولی تو اپلیکیشن ها دیدم جایی که هستیم بین ۱۰۰۰-۱۵۰۰ با neben kosten

البته ارزون ترم هست من میانگین میگم ۵۰۰ تا ۸۰۰تا

شغل همسرتون چیه. چند سالتون بود که رفتین. کلا از ایران بهتره؟

من همسرم متولد اینجاس،فرودگاه 

من بعد از ازدواجم با ایشون اومدم

اره بهتره مخصوصا با این وضعی که واسه مردم ساختن...

2731
بیا عزیزم تاپیکم برات بذارم،تگت میکنم حسرت چی؟ همه جای دنیا قشنگیای خودشو داره🌹

باشه گلم میام الان

حسرت اینکه ماهم میخاستیم بریم ولی نشد😢

البته المان ن کانادا ولی وقتی پاس کانادارو میگرفتیم المانم میتونستیم بیایم😔

نه گلم ما موندیم اینجا😑😑نه پروازی میره نه کیاد مرزا بسته

بعد نمیدونین کی مرزا باز میشه 

🙁

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
2740
من هرروز چک میکنم هیچ جایی نیست دقیق بگن

مرسی عزیزم😘😘

ببخشید خیلی سوال پرسیدم

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔