2737
2739
من از وقتی دچار کم کاری تیروئید شدم ریزش مو دارم الان دارم طاس میشم😢

اي واي كم كاري تيروئيد هم ريزش مو مياره😱

من كم كاري دارم.ولي من ٨ماهه زايمان كردم شير ميدم موهام خيلي ميريزه كف سرم پيداست ،فكر ميكردم بخاطر شير دهيه .الن نميدونم از كدومشونه شيردهي يا كم كاري😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محصولات نیوشا چیه ؟؟داری تبلیغ میکنی؟؟

شرکت نیوشا .تبلیغ چیه بابا😂 برو در موردش تحقیق کن میفهمی .واسه مشکلات هورمونی دمنوش داره از بستگان ما برا لاغری اقدام کرد فوق العاده بود

شک نکن آخرش همونی میشی ک بهش فکر میکنی 👑 
خوب دارم کچل میشم دیگه

من شدم ک🤕😓

هردکتری بگی رفتم همشون همین قرصای ک تو میخوریو دادن ک چون هورمونی و عوارض داره نمیخورم فعلا آخه قصد بارداری دارم..چن ماهیه از مجبوری دارم ی محلول ک توش ماینوکسیدیل داره میزنم

به نیت 
2740
چهار ماهه

تا یکسال طول میکشه تا بهبود پیدا کنید. 

اگرم خیلی اذیت میشید، روغن نارگیل رو بزنید موهاتون و یک ربع ماساژ بدید

بابونه هم معجزه میکنه.خشک شده ی گل بابونه رو اندازه ی پنج قاشق همراه با یک یا دو لیوان آب جوش، دم کنید.روزانه میتونید چند بار استفاده کنید. واقعا مؤثره

سال ها دارم استفاده میکنم و هم موهام مستحکم شده و هم براق

الا بذکر الله تطمئن القلوب  

ولی من تا زمانی که سیمرو و اسپیرو نولاکتون ومحصولات ماینوکسیدیل مصرف میکنم خوبه بعد قطع ش همون آش وهمون کاسه دیگه خسته شدم

مردم میگویند درد کشیدن آدمی را شریف وپاک میکند این دروغ است درد کشیدن آدمی را بی رحم میکند
دقیقا چه داروهای استفاده کردی..هرچند وقت یکبار میری مزوتراپی

من اسپیرو و نوتری هیر میخورم 

با دوتا محلول لامینین و ماینوکسیدیل برا سرم 

مزو هم هفتگی سه جلسه رفتم بایو ده جلسه برم بعد ماهانه شه

تا یکسال طول میکشه تا بهبود پیدا کنید.  اگرم خیلی اذیت میشید، روغن نارگیل رو بزنید موهاتون و ی ...

بابونه رو بخوریم یا به موها بزنیم؟؟

مردم میگویند درد کشیدن آدمی را شریف وپاک میکند این دروغ است درد کشیدن آدمی را بی رحم میکند
2706