2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با اسپری به موها بزنید.دوست داشتید، مقدار کمی اندازه ی یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل هم اضافه کنید.&nb ...

ممنون عزیزم روزی چند بار مصرف بشه؟شما واقعا نتیجه گرفتی؟

مردم میگویند درد کشیدن آدمی را شریف وپاک میکند این دروغ است درد کشیدن آدمی را بی رحم میکند
2740
کجا میری ؟؟پیش دکتر؟؟هزینش چقدره؟؟ بنظرت پی ار پی چطوره؟؟

اهوم پیش متخصص 

بستگی داره مثلا من چهار سی سی میزنم چون ریزشم خ زیاد هر سی سی 65 

پی آر پی ک عاااااااالیه من پارسال ی بار انجام دادم بی نظیر بود منتهی پی آر پی باید چند ماهی ی بار انجام بدی من بعد کرونا حتما پی آر پی هم شروع میکنم چون تو شهرمون الان دکتری ک انجام بده نیست و دکتر خودمم ساتریفیوژ نداره انجام نمیده 

پی آر پی درسته گرون ولی دیگه واقعا جواب میده خیلی زود

نمی‌دونم کیست تخمدان دارم هورمونام هم کم و زیاده موهام هم چرب و نازک میشه

ریزش موهات چطوریه؟

ینی اول از کجا شروع کرد به ریختن و الان از کجا بیشتر میریزه

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
پس چی باید استفاده کنم؟؟اسپیرونولاکتونم میخورم

اسپیرنولاکتون دوز 100

یاسمین آلمانی که اگه پیدا نشد، از کنتراسمین استفاده کنید. روکین رو اصلا پیشنهاد نمی کنم

متفورمین 500

اگه شرایطش رو داشتید، یک دوره قرص گل مغربی ساخت کانادا رو همراه با ویتامین ای مصرف کنید. این قرص یک چیز دیگه هست. واقعا معجزه میکنه ولی حتما باید با ویتامین مصرف بشه

الا بذکر الله تطمئن القلوب  
تا سه ماه پبش ریزش موی شدید هورمونی داشتم و جوش صورت. اسپیرونولاکتون 100 مصرف میکردم اما موثر نبود. ...

شما چه مدت ریزش مو داشتی؟؟

مردم میگویند درد کشیدن آدمی را شریف وپاک میکند این دروغ است درد کشیدن آدمی را بی رحم میکند
ممنون عزیزم روزی چند بار مصرف بشه؟شما واقعا نتیجه گرفتی؟

یکبار کافیه 

حتی موخوره هام و شوره های سرم از بین رفته. موها رو واقعا بلند و زیبا میکنه. بله بالای دو سال هست که مصرف میکنم و حرف نداره. واقعا راضیم 

الا بذکر الله تطمئن القلوب  
یکبار کافیه  حتی موخوره هام و شوره های سرم از بین رفته. موها رو واقعا بلند و زیبا میکنه. بله ب ...

ممنون عزیزم حتما امتحان میکنم دیگه خسته شدم از ریزش مو 

2706