2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم اییننننننننقدر با افغانیا دوسته و ازشون مثل چی شارژ میکشهههههههه 😂😂😂😂در حد تماس فقط

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2731
خواهرم اییننننننننقدر با افغانیا دوسته و ازشون مثل چی شارژ میکشهههههههه 😂😂😂😂در حد تماس فقط

منم یه خواستگار داشتم افغانی بود ولی از این باکلاسا قیافش معلوم نبود تو کیش شرکت لوازم ارایشی داشت. تا فهمیدم افغانیه رد کردم😂

2740

در ضمن اینقدر مال و اموالتون اینجا ب رخ نکشید ما ک میدونیم همه چیو 

دوست پسر خارجی بیاد با مای ایرانی چرا اخه 

کبوتر با کبوتر باز با باز 

اوکی؟

اگرم کیسی بود دستم آخر بعدم دیگ خودتون میدونید واس چی میاد

ن# ب باکلاس بودن 😂😂😂

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
نه من دوست آمریکایی دارم اسمش متی بی 😂😂😂😃😃😃

😂

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟