2737
2739
دی بخر وضعش خوبه 

میشه به منم توضیح بدید چه قدر سرمایه اولیه میخواد

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
چرا کثیفیه اطلاعی داری ازش

حقوقی سهم بازیش زیاده،باید مراقب باشید 

یک دفعه حال میکنه یکسال قیمت سهمو یکجا نگه داره،ولی فعلا شرایطش مساعده،همچین تصوری که هرروز +۵ باشه رو از خودتون دور کنید

پر سود باشید 

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فولاد بخرم چطوره

فولاد،فملی اینا غولهای بورسند،حتی اگه تو قله هم بخرید زود جبران میشه ولی من خودم تو منفی و اصلاح میخرم نه وقتی که سهم صف خریده

واقعا؟ حالا من خیلی بهشون اعتماد دارم

1 سوالو نتونست جواب بده

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
میشه به منم توضیح بدید چه قدر سرمایه اولیه میخواد

هرچقدر پول داشته باشید میشه،همین امروز عرضه اولیه ۳۰ تومن پول میخواست،سریع کد بورسی بگیرین و سامانه معاملاتی باقیشو کمکتون میکنیم

2738
خوب حتما شوهرشمام مثل برادرشوهر من وارد به کار بورسه ، من بدشانسم صبا و قشیر دایم مثبت بودن از روزی ...

من امروز شستا گرفتم

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
۵۰۰ هزارتومن باید داشته باشی حداقل

باید چیکار کنم میشه کاملا توضیح بدی چه جوری بخرم

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
هرچقدر پول داشته باشید میشه،همین امروز عرضه اولیه ۳۰ تومن پول میخواست،سریع کد بورسی بگیرین و سامانه ...

عرضه اولیه ولپارس الان چندروزه فقط ۱۰۰۰ تومن سود داده چرا اخه

عرضه اولیه ولپارس الان چندروزه فقط ۱۰۰۰ تومن سود داده چرا اخه

چون حقوقیش کم عرضه میکنه غگیلا تو دوماه س هزارتومن سود داده،خیلی درگیر نشید 

برای تجربه بخرید برای یادگرفتن بخرید

نه عزیزم من اینطوری نیستم ۵ ساله پامو خونه مادرشوهرم نذاشتم اونم کلا از موقعی که ازدواج کردیم نیومده ...

حتی عید نوروز هم نمیرین؟

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2706