2733
2734

شاید 35 تا50

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اووووووه چه عالی

اره ولی اگه سهم خوبی باشع

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2738

مثلا برادرشوهر من حرفه ایه بورسه اون روز میگفت اگه طلاهاتو بذاری تو بورس یه ماهه پولت دوبرابر میشه ، اما خود من هیچوقت نمیتونم یه مبلغی رو تو یه ماه دو برابر کنم

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!

آقایی به نام سینا هستن که میان اینجا و راهنمایی میکنن ما تازه کارارو اما حیف که نمیذارنش زود زود گزارش میدن یا تاپیک یا کاربریشونو میترکونن

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2706