2733
2734
عنوان

خطای ان تی و جنسیت جنیین

| مشاهده متن کامل بحث + 3835 بازدید | 283 پست
وا عزیزم شما ک‌گفتی رفتی بهت گفته پسر ولی جای مطمئن نرفتی  الان ک‌ میگی اصلا نرفتی و تو‌ان تی ...

دیگه توی این تایپیک توضیح ندادم   فقط خواستم ببینم درصد خطای ان تی چقدره،، میشه امیدوار بود،،،آخه اون سنوی بعدی که دادم اصلا دکترش حرفه ای نبود،،اصلا قبولش ندارم، مخصوصا که خودش گفت یه هفته یا دوهفته دیگه بیا،،باور میکنی که شوهرم هنوز میگه دیگه نمیخاد بری سنو...من رفتم هفته ۲۷ و دو روز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.ان تی گفت احتمالا دختره،جای دیگه رفتم بعدش گفتپاهاشو بسته ،بعد گفت احتمالا پسره،ولی یکی دوهفته ...

سلام اها عزیزم‌

اخی چقدر سخته 

انشالله ک‌سالمه و پسره😍

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2728
دیگه توی این تایپیک توضیح ندادم   فقط خواستم ببینم درصد خطای ان تی چقدره،، میشه امیدوار بود،، ...

عزیزمی توکل بخدا 

انشالله دل شاد بشی 

خیلی طاقت داری ک سونو‌نرفتی 😉من بودم اصلا طاقت نمیاوردم

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
شما چی رفتی سنو؟؟ قرار بود بری،،انشالله که خوش خبر باشی

ن عزیزم‌شاید تو‌هفته اینده برم 

ممنون گلم  توکل بخدا

ن عزیزم‌شاید تو‌هفته اینده برم  ممنون گلم  توکل بخدا

شوهره همش لج میکنه،،،وگرنه من هر تست خونگیو انجام دادم که بدونم...واقعا سخته دارم میرم توی ۷ ماهگی اما نمیتونم مطین بگم بچم چیه..اشنا و فامیل هم فکر میکنن بچم پسره و چون نمیخام چشم بخورم بهشون نمیگم، باور نمیکنن که خودمم نمیدونم..  

شوهره همش لج میکنه،،،وگرنه من هر تست خونگیو انجام دادم که بدونم...واقعا سخته دارم میرم توی ۷ ماهگی ا ...

عزیزم جنسیت رو از وقتش هم بگذره میگن! چه ربطی داره؟ آنونالی چرا نرفتی؟ خیلی اشتباه کردی

2740
شوهره همش لج میکنه،،،وگرنه من هر تست خونگیو انجام دادم که بدونم...واقعا سخته دارم میرم توی ۷ ماهگی ا ...

اخی عزیزم‌میدونم چی‌میگی انشالله ک‌شوهرت راضی بشه ببرتت سونو‌و‌با خیال راحت بگی ک‌نینی پسره😍

عزیزم جنسیت رو از وقتش هم بگذره میگن! چه ربطی داره؟ آنونالی چرا نرفتی؟ خیلی اشتباه کردی

آنومالی شوهرم مریض شد، دیگه نشد برم.بعدش هم که رفتم با شک گفت...که خود دکتره گفت یه هفته دیگه بیا تا مطمئن تر بهت بگم،که دیگه نرفتم...آره خب واسه جنسیت دیگه هر موقع برم میگن...

اخی عزیزم‌میدونم چی‌میگی انشالله ک‌شوهرت راضی بشه ببرتت سونو‌و‌با خیال راحت بگی ک‌نینی پسره😍

ممنون عزیزم...تا از دنده لج بیاد بیرون ، من دلم آب میشه..ولی خب این دختر کوچولوم همه وقتمو پر کرده.تازه هم واکسن یکسالونیمه رو زده ، همش مراقبشم،،

عزیزم حتی دکتر سونوگرافی هم میکه ان تی احتمال خطا داره وقتی میگه احتمال یعنی اینکه خطا داره حالت کلا دو جنسیت وجود داره یا درست در میاد حدسشون یا یا غلط 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
عزیزم حتی دکتر سونوگرافی هم میکه ان تی احتمال خطا داره وقتی میگه احتمال یعنی اینکه خطا داره حالت کلا ...

بله خب، خود دکتر ان تی هم گفت خطای ان تی زیاده....معمولا هم جنسیتو نمیگن،من اصرار کردم...اون موقع ۱۲ هفته بودم..الان ۲۷ هفته هستم  

بله خب، خود دکتر ان تی هم گفت خطای ان تی زیاده....معمولا هم جنسیتو نمیگن،من اصرار کردم...اون موقع ۱۲ ...

خوب برو سونو بلاتکلیفی سخته واقعا ادم دوسدارم براش خرید کنه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

خانواده شوهرم ، از صدقه سر شوهرم همه خبر دار شدن، هی میپرسن پس چی شد؟ یعنی هنوز نفهمیدی؟؟ استرس به ادم میدن، من میخام بیخیال بشم اونا نمیزارن،خب دوتا دختر دارم همه منتظر پسرن،ولی خانواده خودم به بعضیا گفتم به بعضیا اصلا نگفتم که حامله هستم.به لطف کرونا هم الان نزدیک ۷ ماه کسی خونه ما نیومده که ببینه من حامله هستم.حتی فامیل شوهرم،اگه تلفنی بهشون نمیگفت، شاید تا زایمانم هم هیچکی نمیفهمید،اونوقت من با این بارداری ناخواسته راحتتر کنار میومدم.

2706