2733
2734
عنوان

خطای ان تی و جنسیت جنیین

| مشاهده متن کامل بحث + 3835 بازدید | 283 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخي خيلي مباركه خوش قدم باشه الهي خيلي خوشحال شدم ببوسش از طرف من زايمانتون راحت بود؟ تهران ه ...

ممنون عزیزم... سزارین بودم...نه راحت نبود رحمم چسبندگی شدید پیدا کرده بود.عملم طول کشید خیلی هم اذیت شدم...الان کمی بهترم..نه تهران نیستم خوزستانم...ولی خیلی خوشحالم که دخترم صحیح و سالم بغلمه...  

ممنون عزیزم... سزارین بودم...نه راحت نبود رحمم چسبندگی شدید پیدا کرده بود.عملم طول کشید خیلی هم اذیت ...

اخيييي خدا رو شكر كه حالا به سلامتي گذرونديش

خوش قدم باشه كوچولوت عزيزم

مراقب خودتون خيلي باش

2738
چرا وقتی مطمئن نیستن میگن نمیگن شاید آدم بره لباس بگیره فکرو خیال کنه....خب بگن مشخص نیست.

گفت.گفت هیچی قطعی نیست و اصلا تو ان تی نباید جنسیت رو گفت.من دارم میگم ۹۹ درصد دختره  ولی خدارو چه دیدی شاید همون یک درصد درست بود.واقعا هم همون یک درصد درست بود😁

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
چه جالب ویارت چی بود پوستتم خشک میشد جوش زد صورتت 

عاشق مزه ی شیرین و شور بودم و از ترش متنفر بودم.اگر میخوردم حالم بدمیشد.عاشق انار شیرین و خیار و شلغم و انگور و شیرینیجات بودم.پوستم خیلی خوب شده بود.صورتم هم پر شده بود.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
خواهرم وضعش از من بدتره ...دوتا دختر داره ولی بچه خیلی دوس داره ولی شوهرش بهش گفته میترسم بعدی هم دخ ...

سلام میدونم این تاپیک ما قبله

ولی از این پستت خیلی دلم گرفت

یعنی چی که سقط میکنه 

کاش من هم میکردم

مگه ما حای خدانشستیم که بخو ایم حق حیات رو از کسی بگیریم؟؟