2737
2734
عنوان

خطای ان تی و جنسیت جنیین

| مشاهده متن کامل بحث + 3835 بازدید | 283 پست

دکتر من گفت بحث حدس زدن نیست اصلا در دوازده هفتگی آلت جنسی جنین تشکیل نشده ...گفت اینا که میگن برا اساس درشتی و ریزی و اسکلت و بندی جنین و یه چیزهای کاملا غیر واقعی میگن

امید آخرین چیزیست که میمیرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گفت دختره و دخترم بود 

ب نظرم الان دیگه خطا خیلی کم شده

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
2731
2738
دکتر من گفت بحث حدس زدن نیست اصلا در دوازده هفتگی آلت جنسی جنین تشکیل نشده ...گفت اینا که میگن برا ا ...

دکتری که ما میریم پیشش ان تی انقد تند تند و قاطع میگه جنسیتو همیشه هم درست دراومده پس فک کنم یه چیزی بالاتراز درشتی ریزی و اینا باشه

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
۲۶ هفته رو دارم تموم میکنم

وا خب چرا نمیری سونو گیر دادی به ان تی؟!@

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
خب یه مشکلاتی پیش اومده که نشد برم...حالا حالاها هم شاید نتونم برم    

وا عزیزم شما ک‌گفتی رفتی بهت گفته پسر ولی جای مطمئن نرفتی 

الان ک‌ میگی اصلا نرفتی و تو‌ان تی گفته دختر🙄

چجوریه گلم 

حالا شما از ان تی تا حالا رفتی سونو‌یا نه؟

جنسیت بهت چی‌گفتن؟

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
وا عزیزم شما ک‌گفتی رفتی بهت گفته پسر ولی جای مطمئن نرفتی  الان ک‌ میگی اصلا نرفتی و تو‌ان تی ...

سلام.ان تی گفت احتمالا دختره،جای دیگه رفتم بعدش گفتپاهاشو بسته ،بعد گفت احتمالا پسره،ولی یکی دوهفته دیگه بیا مطمن تر بهت بگم،،،که دیگه تا الان نشد برم،،واسه همین میگم هنوز جنسیتو نمیدونم...و واقعا هم نمیدونم...نه به ان تی میتونم اطمینان کنم نه به اون سنو،،

2706