2733
2739
عنوان

تو روخدا اوناییکه باردارن یا بچه دارن یه لحظه بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 64 پست
دوساله هرماه بی بی منفی میبینم و کلی گریه میکنم ،دیگه میترسم از بی بی😔😔

الهی عزیزم ایشالا دامنت سبز بشه زود زود بیای تایپیک مادر شدنتو بزنی بخدا توکل کن اون بزرگه و رحمان از ته دلت صداش بزن صداتومی شنوه همیشه اینو باخودت تکرار کن پایان تمام ناخوشی ها یه خوشی بی پایانه من خیلی به این جمله اعتقاد دارم و آروم میشم واقعا💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که تا حالا باردار نشدم... ولی اینجا که میخونم نشونه های بارداری را مینویسند خیلیا نوشتند هیچ علای ...

اخه میگن تست و باید اول صبح داد الانم دیگه باید صبرکنم تا فردا میترسم ناامیدشم و باگریه وزاری بیام بیرون

2731
😭😭😭😭😭 یعنی تا حالا کسی نبوده که علایماش ازبین رفته باشه و بعد فهمیده باشه بارداره

دو ساله که بیبی میزنی یعنی هر ماه ؟.....پس خیلی ذهن و روحت را در گیر کردی ...به نظر من یه کم به خودت آرامش بده مثلا ورزش یوگا و هر چیزی که بهت آرامش بده را انجام بده و یه مدت  بیبی چک استفاده نکن ..بسپار دست خدا ،استرس را از خودت دور دور دورررررررر کن 

2738
راست میگی حتما اینکارو میکنم شمام منتظر نی نی بودین؟؟

اره عزیز دلممم نه من یخورده حالم خوب نبود واقعا الان بهترممم 

حتما انجامش بده حرف نداره دعای ناد علی تازه کوتاهم هست 

دو ساله که بیبی میزنی یعنی هر ماه ؟.....پس خیلی ذهن و روحت را در گیر کردی ...به نظر من یه کم به خودت ...

چطوری بهش فکر نکنم هر دفعه که اومدم خودمو بزنم به بی خیالی حتما شبش خواب نی نی دیدم تو بغلم،دیگه کاملا ناامیدشدم فکر میکنم بارداری یو نمیبینم

2706