2733
2734

سلام دوستان

امروز خیلی دیگه نگرانم این ماه کلومفین خورده بودم تو روزای تخمک گذاری خیلی درد داشتم بعدشم دردان تموم شدن تا یه هفته پیش که یکی دوبار کمردرد پریودی داشتم ولی خیای خفیف،ترشحات ابکیم دارم و هی قطع و وصل میشه،بعدشم سینه هام درد گرفتن،ولی متاسفانه دوروزه درد سینه م کم شده و هروقت دردسینه م کم میشه یا تموم میشه دیگه پری تشریف میاره،الان کسی بوده مثل من باشه وای بعد فهمیده باشه بارداره،الانم همه ی علایمام ازبین رفته فقط ترشح دارم.دو روز از موعدمم گذشته ولی هرکاری میکنم جرات ندارم تست بزنم.

کسی مثل من بوده ،منتظرم لطفا راهنمایی کنید

متوجه نشدم زیاد ولی ان شالله بارداری گلم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو تست بزن این همه حدس و گمان هم نکن... وقتی تست زدی دوحالت داره یا بارداری را نشون میده که دیگه خی ...

باور کنید جرات تست و ندارم

از وقتیکه درد سینه م تموم شده به کل ناامید شدم😩😩

2738
باور کنید جرات تست و ندارم از وقتیکه درد سینه م تموم شده به کل ناامید شدم😩😩

من که تا حالا باردار نشدم... ولی اینجا که میخونم نشونه های بارداری را مینویسند خیلیا نوشتند هیچ علایمی نداشتیم...

برو یواشکی تست بزن... البته هنوز خیلی زوده که بی بی چک بخواد نشون بده...ولی شایدم نشون داد...

یکی بود الان میگفت ۵ روز به پریدمه رفتم ازمایش ببینم باردارم یا نه... 

مرسی عزیزم انشا الله شما هم باردار باشی من سر بچه قبلیم کلومیفن خوردم تا هفته 8 دل درد پریودی رو گهگ ...

خدا روشکر شما یه بچه ی دیگه داری خدا نگه داره براتون

نمیدونم دیگه چکار کنم من هرماه این درد سینه رو دارم ولی هر وقت که تموم میشد بلافاصله پری میومد ولی این ماه هنوز پری نیومده

2706