2737
2739
عنوان

کیا مثل من از این اوضاع هم میترسن هم خستن هم خیلی فکرشون مشغوله؟😪

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 82 پست

منم با خودم میگم کرونا بالاخره تموم میشه ولی این گرونیا چی، هر روز داره بدتر میشه مخصوصا برا مستاجرا، دیگه حتی نمیتونم به بچه اوردن فکر کنم چه برسه اقدام کنیم  مگه معجزه بشه

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم با خودم میگم کرونا بالاخره تموم میشه ولی این گرونیا چی، هر روز داره بدتر میشه مخصوصا برا مستاجرا ...

بنظرت چطوری ممکنه

مگه رییس جمهور بعدی بیاد ی کم اقتصاد ازادبذاره

واردات خودرو آزاد بشه

ی کم رییس قوه قضاییه دست اختلاس گرا رو کوتاه کنه

ی کوچولو هم مجلس به فکر مردم بیفته

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728
وای خدایا من همش استرس دارم واسه خانوادم واسه همسرم واسه فامیلا

نمیخواستم نگران بشی عزیز ولی واقعا خیلی نزدیک شده کرونا

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
بنظرت چطوری ممکنه مگه رییس جمهور بعدی بیاد ی کم اقتصاد ازادبذاره واردات خودرو آزاد بشه ی کم رییس ...

منم میگم باید معجزه بشه،اینا همش معجزست چندساله که اوضاع فقط داره بدتر میشه

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
2738