2733
2734
عنوان

کیا مثل من از این اوضاع هم میترسن هم خستن هم خیلی فکرشون مشغوله؟😪

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 82 پست

همه ما خسته شدیم.. روح و جسممون داغونه.. و همه افسردگی گرفتن ی جورایی... خدا خودش کمک کنه... اوضاع نا ب سامانیه.... ای سامان کجایی😢😢 دلم برات تنگ شده... لعنتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند تا از دوستان نزدیکم  که سه تاشون بچه اوتیسم دارن کرونا گرفتن دوست مامانم و برادر شوهرمم هم ...

وای خدایا من همش استرس دارم واسه خانوادم واسه همسرم واسه فامیلا

2728

خونه سرب فلک کشیده ..خوش اونروزا ی کم کار میکردن صاحب همه چیز میشدن چند تا بچه داشتن..الان خودمن بعد ۱۱ سال خونه ندارم  با این گرونی تا آخر عمرم مستا جرم ..کاش سه سال پیش برمیگشت😭😭 

2740
@نهم   🤪🤪

امده ام😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
خونه سرب فلک کشیده ..خوش اونروزا ی کم کار میکردن صاحب همه چیز میشدن چند تا بچه داشتن..الان خودمن بعد ...

وای خونه که هیچیییییی...خیلی خیلی سخته مستاجر بودن

2706