2410
2553
عنوان

کیا مثل من از این اوضاع هم میترسن هم خستن هم خیلی فکرشون مشغوله؟😪

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 82 پست
حیف کاربری م رو دوست دارم ....و فخش دادنم چیزی درست نمیکنه .....خدا این وضعیت رو تغییر اساسی بده که ...

آره واقعا من کل با ۲۲ سال سن موهام سفید شده 

خدایا فقط خودت ظهور کن😭😭

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همش دلم به حال بچه هامون می سوزه بیچاره ها لذتی نمی برن از کودکی    

جدی من گاهی خودمو لعنت میکنم پسرمو نگاه میکنم حتی یه بدو بدو نمیتونه بکنه یه پارک نمیتونه بره یه حیاط نداریم اب بازی کنه ازبس گرونی شد حتی نتونستم یه دوچرخه بخرم براش قبل از عید پونصد بود الان شده یکو خرده ای ....نمیدونم مقصر منم یا ....

2720
2714

چند تا از دوستان نزدیکم  که سه تاشون بچه اوتیسم دارن کرونا گرفتن دوست مامانم و برادر شوهرمم هم همینطور  ویروس موذیه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
😂😂😂😂😂😂😂نه بابا میدونن من از شهرمم اونور ار نمیرم ترکیدم برام تاپیک بزنید 😟

عزیزم پاکش کن که دردسر نشه برات...میدونی که همه منتظرن فقط داغ بذارن روی دل هم

2706