2737
2739
عنوان

دلم از خدا گرفته....😭کجایی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 69 پست

عزیزم به من فکر کنی یکم دردت کمتر میشه 

من یه بار سر زندگی رفتم ۱ سال زندگی کردم اسبابم رو جمع کردم و برگشتم 

۵ سال از جداییم گذشت 

با یه مردی که کلی تحقیق و مشاوره رفتیم تقریبا توی بودیم البته به ظاهر .... ولی ۷ ماه رفت و آمد که ۳ ماهش محرمیت بود 

ما حلقه ها هم گرفتیم دنبال خونه اما چند روز پیش فسخ شد 

الان دیگه قلب ندارم !فقط امیدوارم خدا منو ببینه

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمیاد؟ مشکل از چیه؟ پول نداره؟ خونه نداره؟

کارمنده...من نمی‌دونم واقعا چشم....حتی بهش گفتم پول نداری خودم اجاره خونه میدم جهیزیه ک رسم داریم با دختره...من نمی‌دونم دیگ چ کنم برای زندگیم

من پرستارم و عمریست خطر کرده دلم....
2731
عزیزم به من فکر کنی یکم دردت کمتر میشه  من یه بار سر زندگی رفتم ۱ سال زندگی کردم اسبابم رو جمع ...

ای وای عزیزم....خدا بهت آرامش بده😔

2738
کارمنده...من نمی‌دونم واقعا چشم....حتی بهش گفتم پول نداری خودم اجاره خونه میدم جهیزیه ک رسم داریم با ...

مشاوره هم رفتید؟

ببخشید انقد میپرسم... دلم میترکه از خبر طلاق! اونم بخاطر مسائل جزئی... دلم میخواد کمک کنم...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
اخه دلیلش چیه؟شاید خدانکرده نمیخادت

می‌دونی همه ب این نتیجه میرسم و من از خجالت این نتیجه آب میشم...میگم من ک انقدر خواستگار داشتم کارمندم زیبایی دارم چرا باید کسی بیاد تو زندگیم ک منو نخاد

مشاوره هم رفتید؟ ببخشید انقد میپرسم... دلم میترکه از خبر طلاق! اونم بخاطر مسائل جزئی... دلم میخواد ...

قبل از اقدام ب مهریه چندین جلسه رفتیم ولی نوبت ب حضور دو طرف با خانواده ها ک می‌رسید ن شوهرم میومد ن خانوادش

میفهمم چی میگی اما چه میشه کرد .من اینجور موقع ها فقط میگم تحمل میکنم حتما آخرش شیرینه

دلم میخاد ی دل سیر گریه کنم...باورت میشه اشکم نمیاد

مستقل بشه یعنی چی؟پول نداره؟میخواد پیش مادرش باشه؟

من واقعا نمیفهممش....میخاد همینجوری بی تکلیف بمونیم اصلا انگار مستقل شدن واسش ذوقی نداره

می‌دونی همه ب این نتیجه میرسم و من از خجالت این نتیجه آب میشم...میگم من ک انقدر خواستگار داشتم کارمن ...

خودت دوسش داری؟

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨