2733
2739
عنوان

دلم از خدا گرفته....😭کجایی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 69 پست
میدونی؟ منم خیلی خیلی مشکل داشتم توی زندگی مشترک... هنوزم کمابیش هست... ولی کاش بتونی جمع کنی زندگی ...

بخدا خودمم دلم با طلاق نیس...زندگی کردنو دوست دارم...دلم می‌ره واسه ی سقف دونفره ...همه تلاشی کردم...از مشاوره از سازش از کوتاه اومدن....ولی بقول تو...شاید حکمتیه ک من از درکش عاجزم...

من پرستارم و عمریست خطر کرده دلم....
بخدا خودمم دلم با طلاق نیس...زندگی کردنو دوست دارم...دلم می‌ره واسه ی سقف دونفره ...همه تلاشی کردم.. ...

برات دعا میکنم انشالله بهترین ها رو خدا برات قرار بده عزیزم...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختره گلم اگه توانایی گرفتن خونه رو دادی یه اپارتمان کوچیک رهن کن جهازتو ببر بچین انشتله تو عمل انجام شده قرار میگیره واز بزرگی شما هجالت میکشه ومیاد سرزندگی عزیز من اگه دخترم مشگل شمارو داشت کمکش میکردم بره سرزندگیش بجای طلاق اخه مگه پدرو مادرش چقدر میخان عمر کنن زندگیشو بخاطر اونا داره میپاشونه خدا اهلش کنه

2731
دختره گلم اگه توانایی گرفتن خونه رو دادی یه اپارتمان کوچیک رهن کن جهازتو ببر بچین انشتله تو عمل انجا ...

مادر عزیزم واقعا ک صحبتتاتون همون آرامش حرفهای مادرمو میده ک چندین ماهه فقط بخاطر اینکه اشکاشو نبینم دارم تو خونه میخندم و انگار ک من چققققدر شادم....همه همین نظر رو دارن ک شوهر من اگر زن نمی‌خواست چرا ازدواج کرد چرا پیش مادرش نموند...از شناختی ک من دارم حتی اگ من اجاره کنم و بچینم می‌دونم نمیاد ولی چون برام حکم تمکین گرفته اولین کلمه ای ک ب دادگاه بگم همین خاد بود ک من خونه با جهیزیه میگیرم شوهرم تمکین نمیکنه!!!

مادر عزیزم واقعا ک صحبتتاتون همون آرامش حرفهای مادرمو میده ک چندین ماهه فقط بخاطر اینکه اشکاشو نبینم ...

الاهی خوشبخت بشی عزیزم کجا باید باهاش تمکین کنی مگه خونه گرفته نمیتونه شمارو وادار کنه ببره خونه ی مادرش  دعا میکنم مادرانه زندگیت به خیر خوشی درست بشه

چی بگم تو بگو من همونو بهش بگم التماس کردم اشک ریختم دیگ دارم سنگ میشم 

ببین عزیزم همیشه از آرزو ها و خواسته هات با خدا حرف بزن ولی در نهایت بگو خدایا من فقط خواسته هام رو گفتم ،، در نهایت دعا میکنم که اون کاری که خودت صلاح میدونی انجام بشه . اونوقت ببین چطور زندگیت درست میشه . همیشه بگو خدایا راضی ام به رضای تو 

2740
الاهی خوشبخت بشی عزیزم کجا باید باهاش تمکین کنی مگه خونه گرفته نمیتونه شمارو وادار کنه ببره خونه ی م ...

ممنون از دعای زیبات عزیزم.... واقعا ب دعای مادرانتون نیاز دارم...همسر من فکر می کنه مث زمان قدیم من باید تو ی اتاقای خونه مادرش زندگی کنم 

ببین عزیزم همیشه از آرزو ها و خواسته هات با خدا حرف بزن ولی در نهایت بگو خدایا من فقط خواسته هام رو ...

چ دعای قشنگی ممنونم عزیزم